Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

- Dach szklany OpenSky

Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie:

W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7.

Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dach szklany OpenSky

Jeszcze nie przecieka? :gwizdanie:

W ASO jak zamawiałem z ojcem A5, przy opcji szyberdach padło pytanie czy mamy go w Q7.

Poinformowali nas o tym problemie, występuje w Q7, nawet nie wiedzą jak to rozwiązać :gwizdanie: My na szczęście nie mamy :good:

nie, a jak zacznie to mam to w d... bo mam 5lat gwarancji.

Swoja droga to pierwsze slysze o takim przypadku, a gdyby to byl jakis masowy problem to mialbym info z pierwszej reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyber przecieka? dziwne troche przeciez to nie fiat :)

ale Q7 za***iste chodz do lasu dla mnie sie nie nadaje jeszcze na takich oponkach ale wiadomo bulwarowka po miescie pojezdzic i z gory na innych popatrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz przebieg, ale problem podobno pojawia się przy dużym przebiegu z dużymi kołami, głównie w PL na naszych równych drogach. Gwarancje masz na wszystko przedłużoną? Pamiętam, że były różne warianty przedłużenia.

Ojciec Q7 od 2006 zrobił 330kkm, więc gdyby miał koła jak Ty i szyberdach, to pewnie już by ciekło.

Przy pneumatyce w trybie lift wysokie krawężniki przy parkowaniu nie przeszkadzają, ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pneumatyce w trybie lift wysokie krawężniki przy parkowaniu nie przeszkadzają

parkowac moze i na najnizszym trybie - akurat wysokosc nie wplywa na przeszkadzanie, a profil opony.

korzystanie z lifta przy parkowaniu, to troche tak jak odsuwanie szyby zeby bylo lepiej widac :wink4:

ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.

a za to to szacun, bo jezdze prawie 2m-ce i przyzwyczaic sie nie moge. Q7 jest szerokie i nie wszedzie sie miesci, a do kompletu z racji dlugosci i rozstawu osi kiepsko skreca. Nie da sie tym parkowac przodem ani normalnie zawraca - trzeba zajezdzac jak ikarusem :)

O parkowaniu w ciasnych parkingach lub waskich uliczkach mozna zapomniec - jak juz sie gdzies wpsujesz to nie wysiadziesz bo drzwi sa dlugie :)

Samochod srednio sie nadaje do jazdy po miescie i parkowania na ulicy/parkingach w centrum. Ja na szczescie robie to rzadko, a po zamianie miejsc moge nawet w garazu pod biurem zaparkowac hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnie mi się podoba przód tego auta, jednak tył zdecydowanie odbiega od poziomu całości

osobiście nie jestem pewny czy nie wybrałbym a8/s8 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałam Q7 u siebie na Zgierskiej. Matko :rolleyes: jak to ruszyło spod świateł :slina: i jakie piękne fele i te ogromne koła. Coś pięknego. Zazdrośnicy mawiają " paskudny czołg ", jak dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.

he he a to ciekawa teoria bo jak parkowalem Q7 to mi sie wydawalo ze manewruje tankowcem w malym porcie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak po przesiadce na automat? Z doświadczenia wiem, że bardzo łatwo się przyzwyczaić. Mam 2 auta, jedno w automacie i jak wsiadam do manuala to czasami zapominam, przy uruchamianiu, że zostawiłem na biegu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.

he he a to ciekawa teoria bo jak parkowalem Q7 to mi sie wydawalo ze manewruje tankowcem w malym porcie :rolleyes:

Początkowo mówiłem, że nie wygodne, ale jak trochę pojeździłem to całkiem inaczej, jedyne co dalej ciężko to przy parkowaniu "na kopertę" - dla ponad 5m trzeba znaleźć miejsce.

Q7 zaparkuję tam gdzie A4 i A5 nie wjadę, głównie ze względu na prześwit zawieszenia.

Wyprzedzałeś już tym dużych mobili na zwężkach gdzie podają szerokość lewego pasa 2m, a po lewej betony?

Za każdym razem przez Austrię tak miałem, jest gorąco :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mimo wielkości Q7 łatwiej mi tym zaparkować niż A4 czy A5.

he he a to ciekawa teoria bo jak parkowalem Q7 to mi sie wydawalo ze manewruje tankowcem w malym porcie :rolleyes:

Fajne auto..

..,ale ma dwie wady bardzo mało widać ze środka szyby są niewielkie,a tylna to luk jak w rudym.

...druga,to ze z boku przypomina wieloryba.

Jechałem Q7 kilka razy w życiu i z racji,że częściej prowadzę duże mobile niż osobówki w codziennym manewrowaniu nie sprawiło mi żadnych problemów,wręcz sprawiało wrażenie znacznie lżejszego niż jest w rzeczywistości...może trochę słabo czuć prawy przedni róg podobnie jak w ciężarówce,ale myślę,że to nie wielki problem. :cool1:

3.0 radzi sobie z tą ''krową'' całkiem nieźle,więc myślę,że w tym przypadku jest podobnie jak w A8 4.2tdi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzałeś już tym dużych mobili na zwężkach gdzie podają szerokość lewego pasa 2m, a po lewej betony?

Za każdym razem przez Austrię tak miałem, jest gorąco :gwizdanie:

Po lewej beton a po prawej tir - takie zabawy nie przejda, bo od lusterka do lusterka jest ponad 2m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzałeś już tym dużych mobili na zwężkach gdzie podają szerokość lewego pasa 2m, a po lewej betony?

Za każdym razem przez Austrię tak miałem, jest gorąco :gwizdanie:

bo od lusterka do lusterka jest ponad 2m :)

ponad 2cm :polew: :polew: można śmiało jechać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...