Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 ;)

A na poważnie gratuluję zapału i samozaparcia. Na prawdę kupa solidnej roboty.

Opublikowano
  • Autor

Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 ;)

Ciiiii... Bo sie wyda :-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy zderzaki v12 podchodza P&P?

Edytowane przez elmek

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i sprawa się rypła :)
Miałem jeździć i jeździć, jak mawia mój kolega "do żyletki", a tymczasem zupełnie nieoczekiwanie i trochę spontanicznie pojawił się następca :)
Do końca tygodnia powinienem poogarniać papiery i go odebrać, więc Q7 powinno zacząć szukać sobie nowego właściciela.
Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to piszcie na PW. Aktualny przebieg to 188300km, auto cały czas serwisowane wyłącznie w ASO, bez żadnego druciarstwa. Muszę się tylko nad ceną zastanowić :)

Wszystkie info nt auta znajdują się w tym wątku - no może poza dwoma - w międzyczasie wymieniłem podsufitkę na czarną alkantarę i zamontowałem zestaw wideorejestratorów Blackvue DR650+DR450 (przód + tył)

Kamery zostawiam, bo są profi zamontowane i nie chce mi się ich demontować :)

Opublikowano

Następca to nowe Q7? :P

Opublikowano
  • Autor

W pierwszej wersji tak, ale zniechęciła mnie ilość usterek w nowych auta. Znajomi z serwisu polecili sie wstrzymać :-)

Potem przewinęło się XC90 - mega rozczarowanie. Jeździłem T6 - zero osiągów, dźwięk silnika jak FSO 1500. Spalanie jak w moim Q7.

Najdłużej rozważałem S6, ale po kilku dniach jeżdżenia stwierdziłem, że jednak jest dla mnie nieco za twarde - za stary już jestem :-)

I wtedy niespodziewanie pojawiło się coś innego - soon się pochwalę ;-)

Opublikowano

Super auto. O takim marze

Tak z ciekawości jaka cena bo nie widzę żeby bylo wystawione na forum

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie jest nigdzie wystawione.

O cenie też nie napisałem wcześniej, bo dopiero dziś się nad nią zastanawiałem.
Patrząc na to co widziałem dziś w ogłoszeniach to 80.000 PLN powinno być w miarę uczciwą ceną da wszystkich :)

Edytowane przez Rosemeyer

Opublikowano

W pierwszej wersji tak, ale zniechęciła mnie ilość usterek w nowych auta. Znajomi z serwisu polecili sie wstrzymać :-)

Potem przewinęło się XC90 - mega rozczarowanie. Jeździłem T6 - zero osiągów, dźwięk silnika jak FSO 1500. Spalanie jak w moim Q7.

Najdłużej rozważałem S6, ale po kilku dniach jeżdżenia stwierdziłem, że jednak jest dla mnie nieco za twarde - za stary już jestem :-)

I wtedy niespodziewanie pojawiło się coś innego - soon się pochwalę ;-)

Tą twardość trzeba lubić :) np jadąc jako pasażer w a6 jest fajnie komforto, ale prowadząc juz sie nie czuje.. za miękko.. Taki tapczan ktory buja na boki ;p przy twardszym zawieszeniu lepiej sie czuje auto, prowadzi. Takie mam odczucie.. ;)

Opublikowano
  • Autor

no i zawisło na otomoto :)

Niestety nie wiem czemu ale nie mogę żadnych linków wkleić ani ze zdjęciami ani do ogłoszenia :-/


No i proszę. Pierwszy oglądający pojawił się po 40min od wystawienia, a po 4godz auto zostało sprzedane :-)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.