Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

dużo z tym zabawy było?

Najwiecej bylo kabli - z milion metrów chyba :grin:

W każdym nadkolu jest nadajnik/odbiornik do ktorego trzeba doprowadzic kabel. Do tego dochodzi antena pod podloga do ktorej tez oczywiscie idzie kabel.

Wszystkie spotykaja sie w module pod kierownicą. Reszta to juz pikus, bo to sama informatyka i kodowanie.

Ja dałem d... bo dawno temu kupiłem graty, ale nie zauważyłem że kupiony moduł miał poprawny nr części ale w wersji softu od A8.

Dwa dni szukałem przyczyny nieidentyfikowania czujnikow przez system. Błedu nie było żadnego, ale mimo to system nie pokazywał wartości a VCDS nie widział czujników. Wymieniłem czujniki i d*pa była nadal. Poddałem się i pojechałem do zaprzyjaźnionego ASO - po 3godz panowie rozłożyli ręce i poprosili żebym przyjechał na dłużej po niedzieli :facepalm:

Wróciłem do domu, odpaliłem kompa i tępo gapiąc się na kodowanie, kątem oka zauważyłem trzy cyferki któe wywołały uśmiech na mej twarzy.

Była to wersja softu sterownika 4E0 czyli od A8 a powinna być 4F0 :grin: Na drugi dzień miałem już poprawny moduł i po szybkiej wymianie TPMS ożył :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest trochę je....a z tym. Ja u siebie to mam i uważam że bardzo przydatny bajer i myślałem żeby to dołożyć do A6-tki która w firmie lata bo tam nawet nikomu się ciśnienia w oponach nie chce sprawdzić co jakiś czas, tylko jak wsiądzie tak jedzie no chyba że już kapeć jest to się zatrzyma:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-line ma w pakiecie ceramike?

Q7 ma ceramikę w opcji za 40k i silnik czy pakiet nie ma tu nic do rzeczy.

V12 ma ja w serii. Na focie widać brak poszerzen na blotniku i listwe dokladana do fabrycznie zamawianych 21 oraz S-linowy zderzak przedni po lifcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raptem 10% wartości auta ;)

Zgadza się ale z innego punktu widzenia to za takie tarcze można kupić 4 x B5ki lub w miarę ok B7 :grin:

Oczywiście ceramika przy samochodach typu lambo, merol sls/slr kosztuje tyle ale w euro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem Moto On z Kornackim jak testował SLR'a i padła taka kwota jeśli dobrze pamiętam, choć mogę się mylić.

Mercedes SLR

Jednak tyle co w Q7 :)

Mercedes SLR

Mercedes-Benz SLR McLaren

Choć przy kwocie 455tys euro też by wychodziło raptem 10% wartości hehe

Sorry za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...