Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek całe życie się uczy, dzięki za wyjaśnienie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek całe życie się uczy, dzięki za wyjaśnienie :hi:

nie ma za co :hi:

W B7/6/5 tego nie bylo, ale w B8 juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie słuchy doszły ze do AUDI juz nie włozy się uzywki zadnego sterownika , tylko nowy :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie słuchy doszły ze do AUDI juz nie włozy się uzywki zadnego sterownika , tylko nowy :kwasny: .

tez slyszalem o takich pomyslach :facepalm: dlatego trzeba szybko modzic :naughty:

W W-ie u Rowinskiego np nie chca sciagac CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem niedawno w prasie że od 2014 r. Audi będzie miało prawie cały osprzęt przypisany do konkretnego egzemplarza, zaczynając od sprężarki klimy a kończąc na silniczku wycieraczek i poza serwisem nie zakodujesz nic, bo kodowanie będzie poprzez połączenie online z centralą w Niemczech.

Powiedz mi jeszcze, jak nakładałeś ten środek na felgi to czy od wewnętrznej strony tez smarowałeś ?

bo na dniach biorę się za felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer: piekne te felunie, jak i ta cala Twoja lokomotywa :)

Zabezpieczenie Gtechniq to b. dobry wybor. Ale 21" robic platkami kosm to sie dopiero nazywa milosc do kol :) Wiesz ja bym Ci zaproponowal inna marke ale kazdy ma swoj gust :P

Zainwestuj jeszcze w G1 z tej samej firmy a nie bedziesz napewno zalowal. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21" robic platkami kosm to sie dopiero nazywa milosc do kol :)

sam wiesz jak takie dziwne na pozor rzeczy potrafia zrobic czlowiekowi frajde ;-)

Ja z bananem na twarzy siedzialem w garazu a ze przed C5 uzywalem Eraser'a CarPro to juz w ogole byl pelny odjazd - zapach jest niesamowity :decayed:

Pamietam jak x czasu temu sie z Ciebie i Twojej korby smialem. Teraz sam mam cala polke chemii (glownie PB i troche Gtechniq'a), pelno padow, mf i innych cudów i jak narazie jest to dla mnie najlepszy odstresowywacz na przestrzeni ostatnich kilku lat :banan:

A co do innej marki to pewnie masz na mysli SV Autobahna, tak?

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:37 ----------

Zainwestuj jeszcze w G1 z tej samej firmy a nie bedziesz napewno zalowal. :naughty:

Proszę Cię.... Mam go ;-) Tak jak i G4, P1, W2, T1 i C6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj tu http://www.myjnia-tomar.dzs.pl/

Maja mycie podwozia na podnosniku - super sprawa i polecam Wam wizyte.

A tak wyglada po 10godzinnym "lizaniu" - niestety nie sprawdzilem ustawien i wszystkie fotki wyszly chu... wiec wrzucam tylko jedna :facepalm:

Wczoraj w ruch poszlo:

- glinka SONUSa

- Poorboy’s Spray and Wipe

- Poorboy's World Pro Polish

- Poorboy's Black Hole

- Poorboy's EX-P

- Poorboy's Natty's Red na poł z BLUE - chce zobaczy czy sa jakies roznice ;-)

- Poorboy's Bold 'n Bright

Na zywca wyglada super - ma fajnego wet looka i glebie koloru. Warto bylo sie tyle napocic... Ale next time musze sobie DASa kupic, bo recznie to jednak nie robota.

Nastepny seans bedzie poswiecony wnetrzu. Ostatnio zrobilem bagaznik - nawet w nowym tak nie bylo haha - niewstety nie mam foty :-/

eb97fa58f2a743a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ta miejscowke, pracowalem obok... do mycia spoko, do mechaniki nie :D ...ale byles tam po mycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ta miejscowke, pracowalem obok... do mycia spoko, do mechaniki nie :D ...ale byles tam po mycie :wink:

Proszę Cię... do ASO nie mam zaufania, a co dopiero tam :facepalm::grin::polew:

na parkingu serwisu stala cala flota lanosow ze strazy miejskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysk błysk pomarańcze :naughty: ...nawet opony są jak nowe :decayed:

oj, no lipy nie bylo ;-)

ale juz nie dlugo bedzie jeszcze jedna zmiana w tej okolicy, ale na razie top-secret :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale next time musze sobie DASa kupic, bo recznie to jednak nie robota.

No proszę Cię. Robiłeś polerkę ręcznie? Na nadwoziu Q7? Mi na TT by się nie chciało a co dopiero na takiej krowie.

Ostatnio robiłem w mojej polerowanie maszynowe maski. 3h wyjęte z życiorysu. Ręcznie bym pewnie tydzień ślęczał.

DA jest dobre dla początkujących. Niby chroni lakier ale tak na prawdę wibracje dają mocny wycisk nadgarstkom i łokciom.

Idź od razu w jakąś dobrą rotację. Ciężko przypalić lakiery VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przypalić lakiery VAG.

no wlasne tego sie boje ze gdzie przedobrze :kwasny:

Lakiery VAG na prawdę są twarde. Ciężko coś uszkodzić. Musiałbyś ostro zasuwać papierem wodnym (czasami konieczne BTW). Samą polerką na prawdę ciężko coś uszkodzić.

Miałem Flexa DA i urywała ręce. Do tego wibracie nie obchodziły się zbyt dobrze z padami a komplecik Megsa to 200PLN.

Weź na początek jakąś rotację Makity lub Hitachi do 1k. Zawsze możesz jechać na niskich obrotach i sprawdzać co jakiś czas dłonią czy się nie nagrzewa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej myslalem o maszynie do nakladania smarowidel, bo przeciez polerki nie bede co miesiac robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarowidła- czytaj woski lepiej jednak jest nakładać ręcznie gdyż później dłużej ,,siedzą na lakierze''. Zresztą nakładanie wosku to najprzyjemniejsza rzecz po długim i czasochłonnym procesie mycia i przygotowywania powierzchni;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac smarowidla mam na mysli cleanery albo glaze'y a z ich nakładaniem bywa roznie.

Woski to inna historia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smarowidła- czytaj woski lepiej jednak jest nakładać ręcznie gdyż później dłużej ,,siedzą na lakierze''. Zresztą nakładanie wosku to najprzyjemniejsza rzecz po długim i czasochłonnym procesie mycia i przygotowywania powierzchni;)

Ja zdecydowanie wolę ścierać wosk i zachwycać się efektem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...