Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tu nie chodzi o to czy ktoś sobie przeczyta czy zna języki tylko o podejście do klientów, tym bardziej że jaki to problem żeby w menu był dostępny język polski, kto nie będzie chciał to go nie ustawi i będzie mial EN lub DE ale chociaż będzie wybór.

nie dramatyzujmy z tym podejsciem do klientow...

popatrz na sile poszczegolnych rynkow, to zobaczysz ze rynki wazne swoj jezyk maja.

poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie

Opublikowano
popatrz na sile poszczegolnych rynkow, to zobaczysz ze rynki wazne swoj jezyk maja.

No właśnie rynki ważne, o to podejście właśnie chodzi.

poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie

czyli dało się :wink4:

Opublikowano
poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie

czyli dało się :wink4:

Dało się :) A do tego jeszcze polski lektor no i nie wiem jak w innych modelach ale u nas w a8 jak się zapala rezerwa to lektorka mówi że mało benzyny itp itd i pada zapytanie czy ma znaleźć stację benzynowe i prowadzić do nich(tu już wybór na fisie)

Opublikowano
popatrz na sile poszczegolnych rynkow, to zobaczysz ze rynki wazne swoj jezyk maja.

No właśnie rynki ważne, o to podejście właśnie chodzi.

poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie

czyli dało się :wink4:

zapytaj sie polskiego przedstawiciela ile rocznie sprzedaja sztuk Q7 - strzelam 50 ? A4 , A6 i inne w sumie 1000 no moze 2000 sztuk ? To jest wazny rynek ?

Opublikowano
  • Autor

roczny plan jednego z w-wskich dealerow to ok. 200szt/rok

Opublikowano

200 szt. ale czego :decayed: Q7 , A6 czy moze wszystkich razem ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

200 szt. ale czego :decayed: Q7 , A6 czy moze wszystkich razem ?

Nie no proszę Cię... Wszystkiego :-)

I handlowcy kręcą nosami że to bardzo dużo i nierealne :-)

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:47

dzisiejsze tankowanie :decayed:

6ec527cd65818b8e.jpg

Opublikowano

no to widzę, że na resztkach dojechałeś do stacji :naughty:

Opublikowano

noo to czubato :wink4:

PS. Gdzie tak drogo jest? :blink: (chyba że to verva/v-power) ?

Opublikowano
  • Autor

Troche się wlało :decayed: starczy na Swięta ?

mysle ze tak. pewnie dzien po powrocie bede mial okazje zdobyc kolejne punkty vitay :)

Opublikowano

chwalisz sie czy zalisz? :naughty: takie zycie

Opublikowano
  • Autor

PS. Gdzie tak drogo jest? :blink: (chyba że to verva/v-power) ?

to Verva ON, ale akurat byla tania ;-)

Znajomy "chwalil sie", ze tankowal dziś za 5,95 :disgust:

Fajnie się robi... 6stowek za bak paliwa :kwasny:

Opublikowano

V-power jak nic :decayed:

Opublikowano

6zł bedzie 1 stycznia ale zwykła:naughty:

Opublikowano

to u mnie taniej, 5,77 za Vervę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to u mnie taniej, 5,77 za Vervę :decayed:

hmmm, to chyba podjade :polew:

Opublikowano

:good:

:polew:

Opublikowano

6zł bedzie 1 stycznia ale zwykła :naughty:

chwalisz sie czy zalisz? :naughty: takie zycie

:decayed:

Opublikowano
:kox: Ale na tylu litrach to troche polatasz :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.