Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

chwalisz sie czy zalisz? :naughty: takie zycie

smieje sie z ilosci wlanego paliwa

mi do landka wchodzi 10 mniej a mam tylko 3.0 i 3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalisz sie czy zalisz? :naughty: takie zycie

smieje sie z ilosci wlanego paliwa

mi do landka wchodzi 10 mniej a mam tylko 3.0 i 3d

Poj. silnika nie ma tu nic do rzeczy.

Większość Q7 ma 100l zbiorniki w tym i 3.0tdi za niewielką dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe Q7 3.0 TDI ma standardowo 100litrów baku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe Q7 3.0 TDI ma standardowo 100litrów baku :wink4:

moze w przedliftowych tez tak bylo tylko mi sie cos popierdol... z ta doplata :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedliftowych byly chyba 90baki w 3.0 a 100 w 4,2

ale cena jest wyj... za paliwo masarka jak w tej polsce zyc a to dzieki tuskom i innym zlodziejom co sobie od ryja nie odbiora tylko od tych najmniejszych zawsze

a jesli chodzi o drogi bylem u rogala na chipie i powiem w "stolnicy" to jest masarka normalnie masarka jesli jedziesz za droga jest w miare ok ale przejedza ja w poprzek to muldy takie ze zeby na kierowincy wybija jak na reklame polski mizeria:((

rzeszow to ma dobre drogi naprawde dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tej polsce zyc a to dzieki tuskom i innym zlodziejom co sobie od ryja nie odbiora tylko od tych najmniejszych zawsze

nie no prosze Cie....mocno splycasz az rydzyko-pisowcem zalatuje :tongue4:

sytuacje wokol iranu i jak to sie ladnie mowi spekulantow, ktorzy musza jakos i na czyms zarabiac rozumiem, bo to logiczne i bezposrednio przeklada sie na poziom cen ropy oraz walut :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w tej polsce zyc a to dzieki tuskom i innym zlodziejom co sobie od ryja nie odbiora tylko od tych najmniejszych zawsze

nie no prosze Cie....mocno splycasz az rydzyko-pisowcem zalatuje :tongue4:

sytuacje wokol iranu i jak to sie ladnie mowi spekulantow, ktorzy musza jakos i na czyms zarabiac rozumiem, bo to logiczne i bezposrednio przeklada sie na poziom cen ropy oraz walut :wink4:

nie lubie ani rydzykow ani tuskow czy kaczek czy komarow ale nie wazne kto by nie byl patrzy tylko na swoj portfel :)) na szczescie nie musze sie z tym rzadem na codzien parac bo nie siedze w pl napislaem tylko ogolnie :))

no bo debile z eu sie zgodzili aby na iran zostalo nalozone embargo na wydobycie ropy oj nie chce przeklinac jednego wspanialego kraju ktory wszedzie w kazdy zakatek swa du.pe pcha bo mnie gotuje jak to widze wrrr..

kolega w indonezji placi za litr benzyny 26eurocentow czyli jakies 1.1zl bo maja mniejsze podatki a nie jak u nas 80% podatki na 1 litrze paliwa przecie to juz zlodziejstwo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o drogi bylem u rogala na chipie i powiem w "stolnicy" to jest masarka normalnie masarka jesli jedziesz za droga jest w miare ok ale przejedza ja w poprzek to muldy takie ze zeby na kierowincy wybija jak na reklame polski mizeria:((

nie wiem ktoredy jezdziles, ale ja tam nie narzekam.

akurat 98% mojego jezdzenia to Rosola-Dolinka-Rzymowskiego-Woloska-Domaniewska i wszedzie mam piekny asfalt.

Nawet na 22" moglbym smialo plynac :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta twoja kukula jest ........ pinkna :naughty::good::kox:

jak bedziesz w przyszlym roku sprzedawal pisze sie jako pierwszy na liste zainteresowanych :wink4:

chodzi mi po glowie albo kukula albo D3 po lifcie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o drogi bylem u rogala na chipie i powiem w "stolnicy" to jest masarka normalnie masarka jesli jedziesz za droga jest w miare ok ale przejedza ja w poprzek to muldy takie ze zeby na kierowincy wybija jak na reklame polski mizeria:((

nie wiem ktoredy jezdziles, ale ja tam nie narzekam.

akurat 98% mojego jezdzenia to Rosola-Dolinka-Rzymowskiego-Woloska-Domaniewska i wszedzie mam piekny asfalt.

Nawet na 22" moglbym smialo plynac :gwizdanie: :decayed:

no ale ma racje - jest wiele innych miejsc gdzie ja na 18" mocno klne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ma racje - jest wiele innych miejsc gdzie ja na 18" mocno klne...

dlatego trzeba jak mawia moj kolega "poruszac sie glownymi arteriami miasta" a nie szwedac sie po dziurach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ma racje - jest wiele innych miejsc gdzie ja na 18" mocno klne...

dlatego trzeba jak mawia moj kolega "poruszac sie glownymi arteriami miasta" a nie szwedac sie po dziurach :)

czasami inaczej sie nie da :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Flyer -- ja jezdzilem z czerniakowskiej do centrum i na gielde elektroniczna i gdzie bym nie jechal to przeklinalem nieziemsko

oczywiscie nie mowie ze nie bylo ladnych kawalkow jak ten nowy most itp zgadzam sie ale wiekszosc drog w oplakanym stanie i muldy sa takie ze ciezko przejechac przez skrzyzowanie w poprzek glownej drogi szkoda ze fotek nie porobilem zrobilem tylko fotke jak w centrum na zjejdzie z lewego pasa dziura w drodze byla zalatna ceglami .... ;( :wallbash: :wallbash: i to takimi ze jak by ktos jechal niskim autem napewno oslon albo i czegos wiecej nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zostawcie juz te drogi w spokoju...

ja za to dzisiaj znalazlem zegary do 3G z ACC :naughty:

musze zrobic na nie miejsce na polce w garazu bo poki co zajmuja mi je graty do advanced key i tpms :decayed:

wiosna idzie, wiec trzeba troche odswiezyc bizona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 22" to max co dobrze wygląda w Q7, Cayenne itp. Powyżej zaczyna wyglądać śmiesznie, a nawet tragicznie -> 30" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gangsta Wheels już były, więc teraz czas na Gangsta Windows :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...