Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kolor tej felgi do zaciskow i koloru auta wyglada mega , ale strasznie sie gryzie z chromem na listwach.Do tego koloru tylko czarny pakiet i wtedy wyglada to mega

Masz 100% racji :)

Wnerwia mnie to od samego poczatku. Mam kilka pomyslow na to-od samego polakierowania chromow przez oklejenie folia auta z lakierowaniem chromow i na zmianie auta konczac :)

Dopadly mnie dwa wirusy-jeden to MB G, a drugi F10.

Niestety, a moze na szczescie, zadnego z nich nie dam rady kupic w cenie za jaka kupilem Q.

Opublikowano

G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu z jakąś usterką.. auto bezwypadkowe, nowe z salonu :thumbdown:

Opublikowano
G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu z jakąś usterką.. auto bezwypadkowe, nowe z salonu :thumbdown:

kumpel ma G 450CDI i ma podobnie,tyle,że do ASO jeździ raz w tygodniu:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu

Ale za to jak wyglada... To tak jakbys odpuścił playmate of the year bo często się przeziebia :decayed:

Kolega tez ma nowego/salonowego i po roku mial korozje na dachu-wada fabryczna od x lat :polew:

Opublikowano

tylko że przez to przeziębienie jest niedostępna więc po ch.j taka ?:decayed:

Opublikowano

w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

Opublikowano
  • Autor
w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

co Ty mowisz?! w ktorym miejscu?

Opublikowano

na klapie bagażnika.. utlenia się aluminium (bo klapa jest aluminiowa) i u mojego ojca w 4 miejscach wyszła ruda.. auto niebite, niemalowane, z 2009 roku. facet z reklamacji z Audi przeleciał całe auto czujnikiem żeby się upewnić, ale mówił mi, że bardzo dużo Q7 ma te problemy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

a w którym dokładnie miejscu i po jakim czasie to wyszło?

Opublikowano

w okolicy lamp i tablicy rejestracyjnej. wyszło po niecałych 3 latach jak miał samochód.. jutro jak auto będzie na miejscu to zrobię fotki i Ci podeślę

Opublikowano
w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

BTW: Orientujesz się jedrekx czy problem dotyczy wszystkich roczników ?

Opublikowano
  • Autor
sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

Filip, dokładnie tak samo jak dotyczczas. Jak kupisz auto bezwypadkowe, to problem masz z głowy, bo masz gwarancję na lakier :wink:

Opublikowano
w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

BTW: Orientujesz się jedrekx czy problem dotyczy wszystkich roczników ?

nie wiem czy dotyczy wszystkich. Pan mi powiedział tylko, że w wielu Q7 to jest.. nasz to POLIFT z 2009 roku, w firmie mamy 2 sztuki i tylko w jednej, mojego ojca wyszło.

Opublikowano

Ja zauwałylem w B8-kach (tylko w sedanie :eusathink:) rude przy lampach (HELLA) tylko w klapie , nawet z przebiegiem 30 tys. km.

Opublikowano
  • Autor

haha - i ze niby G to badziewie? :grin:

okazuje sie ze takie samo jak kazde inne.

Opublikowano

W A6 C6 też polecam wyciagnąć tylne lampy z klapy i zobaczyć co jest pod nimi bo u mnie już trochę rudej tam było.

Opublikowano

kolor tej felgi do zaciskow i koloru auta wyglada mega , ale strasznie sie gryzie z chromem na listwach.Do tego koloru tylko czarny pakiet i wtedy wyglada to mega

Masz 100% racji :)

Wnerwia mnie to od samego poczatku. Mam kilka pomyslow na to-od samego polakierowania chromow przez oklejenie folia auta z lakierowaniem chromow i na zmianie auta konczac :)

Dopadly mnie dwa wirusy-jeden to MB G, a drugi F10.

Niestety, a moze na szczescie, zadnego z nich nie dam rady kupic w cenie za jaka kupilem Q.

Wymiana to rozbiorka i dewastacja polowy samochodu.Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania.Placilem tez niewiele bo 500 zl.To jakis ulamek tego ile kosztuja listwy tak ze polecam.

Powaznie te marcedesy sie tak sypia ? az dziw bo niektore to bardzo ladne auta.Troche mnie nastraszyliscie , jutro pozyczam w warszawie C klase i ma do zrobienia jakies 600 km , mam nadzieje ze dojade :facepalm:

Opublikowano
W A6 C6 też polecam wyciagnąć tylne lampy z klapy i zobaczyć co jest pod nimi bo u mnie już trochę rudej tam było.

w zeszłym roku wymieniałem lampy ze zwykłych na ledowe.... wtedy jeszcze rudej nie było i mam nadzieję, że tak jest do dzisiaj :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania

a nie łuszczyła Ci się ta folia? zakładałeś belki na relingi na niej? Czy grill też miałeś oklejony?

Widziałem jeden grill zrobiony ale w zaokrągleniach były zuszczenia folii i wyglądało to słabo :kwasny:

jutro pozyczam w warszawie C klase

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

Opublikowano

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

koledzy mu śmierdzą kuva :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.