Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

kolor tej felgi do zaciskow i koloru auta wyglada mega , ale strasznie sie gryzie z chromem na listwach.Do tego koloru tylko czarny pakiet i wtedy wyglada to mega

Masz 100% racji :)

Wnerwia mnie to od samego poczatku. Mam kilka pomyslow na to-od samego polakierowania chromow przez oklejenie folia auta z lakierowaniem chromow i na zmianie auta konczac :)

Dopadly mnie dwa wirusy-jeden to MB G, a drugi F10.

Niestety, a moze na szczescie, zadnego z nich nie dam rady kupic w cenie za jaka kupilem Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu z jakąś usterką.. auto bezwypadkowe, nowe z salonu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu z jakąś usterką.. auto bezwypadkowe, nowe z salonu :thumbdown:

kumpel ma G 450CDI i ma podobnie,tyle,że do ASO jeździ raz w tygodniu:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G klasa to badziewie, które się wiecznie psuje.. nasz sąsiad ma i średnio raz w miesiącu jeździ do serwisu

Ale za to jak wyglada... To tak jakbys odpuścił playmate of the year bo często się przeziebia :decayed:

Kolega tez ma nowego/salonowego i po roku mial korozje na dachu-wada fabryczna od x lat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że przez to przeziębienie jest niedostępna więc po ch.j taka ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

co Ty mowisz?! w ktorym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klapie bagażnika.. utlenia się aluminium (bo klapa jest aluminiowa) i u mojego ojca w 4 miejscach wyszła ruda.. auto niebite, niemalowane, z 2009 roku. facet z reklamacji z Audi przeleciał całe auto czujnikiem żeby się upewnić, ale mówił mi, że bardzo dużo Q7 ma te problemy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicy lamp i tablicy rejestracyjnej. wyszło po niecałych 3 latach jak miał samochód.. jutro jak auto będzie na miejscu to zrobię fotki i Ci podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

BTW: Orientujesz się jedrekx czy problem dotyczy wszystkich roczników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

Filip, dokładnie tak samo jak dotyczczas. Jak kupisz auto bezwypadkowe, to problem masz z głowy, bo masz gwarancję na lakier :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Q7 też wychodzi ruda... np u mojego ojca.. :kwasny: wada fabryczna, będzie robione na gwarancji..

sorry za OFFA, ale jak ja mam poważnie myśleć o zmianie A6ki na Q7 na wiosnę? :kwasny:

BTW: Orientujesz się jedrekx czy problem dotyczy wszystkich roczników ?

nie wiem czy dotyczy wszystkich. Pan mi powiedział tylko, że w wielu Q7 to jest.. nasz to POLIFT z 2009 roku, w firmie mamy 2 sztuki i tylko w jednej, mojego ojca wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwałylem w B8-kach (tylko w sedanie :eusathink:) rude przy lampach (HELLA) tylko w klapie , nawet z przebiegiem 30 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 C6 też polecam wyciagnąć tylne lampy z klapy i zobaczyć co jest pod nimi bo u mnie już trochę rudej tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor tej felgi do zaciskow i koloru auta wyglada mega , ale strasznie sie gryzie z chromem na listwach.Do tego koloru tylko czarny pakiet i wtedy wyglada to mega

Masz 100% racji :)

Wnerwia mnie to od samego poczatku. Mam kilka pomyslow na to-od samego polakierowania chromow przez oklejenie folia auta z lakierowaniem chromow i na zmianie auta konczac :)

Dopadly mnie dwa wirusy-jeden to MB G, a drugi F10.

Niestety, a moze na szczescie, zadnego z nich nie dam rady kupic w cenie za jaka kupilem Q.

Wymiana to rozbiorka i dewastacja polowy samochodu.Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania.Placilem tez niewiele bo 500 zl.To jakis ulamek tego ile kosztuja listwy tak ze polecam.

Powaznie te marcedesy sie tak sypia ? az dziw bo niektore to bardzo ladne auta.Troche mnie nastraszyliscie , jutro pozyczam w warszawie C klase i ma do zrobienia jakies 600 km , mam nadzieje ze dojade :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 C6 też polecam wyciagnąć tylne lampy z klapy i zobaczyć co jest pod nimi bo u mnie już trochę rudej tam było.

w zeszłym roku wymieniałem lampy ze zwykłych na ledowe.... wtedy jeszcze rudej nie było i mam nadzieję, że tak jest do dzisiaj :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania

a nie łuszczyła Ci się ta folia? zakładałeś belki na relingi na niej? Czy grill też miałeś oklejony?

Widziałem jeden grill zrobiony ale w zaokrągleniach były zuszczenia folii i wyglądało to słabo :kwasny:

jutro pozyczam w warszawie C klase

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

koledzy mu śmierdzą kuva :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...