Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Rosemeyer, pozwolę sobie tu wrzucić zdjęcie tego, o czym wczoraj pisałem w Q7 mojego ojca. tu tylko 2 miejsca, pozostałe są w okolicy tablicy rejestracyjnej.. :facepalm:

zdjcie1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

koledzy mu śmierdzą kuva :grin:

juz wiem - Panowie w MB nie zadaja sie z chlopcami w audi

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

zdjęcie tego, o czym wczoraj pisałem w Q7 mojego ojca.

masakra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie na blendzie aluminiowej ale mój ma 12 lat:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to rozbiorka i dewastacja polowy samochodu.Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania.Placilem tez niewiele bo 500 zl.To jakis ulamek tego ile kosztuja listwy tak ze polecam.

A ja polecam uzyć Plasti Dipa ;) Efekt super i wyjdzie znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana to rozbiorka i dewastacja polowy samochodu.Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania.Placilem tez niewiele bo 500 zl.To jakis ulamek tego ile kosztuja listwy tak ze polecam.

A ja polecam uzyć Plasti Dipa ;) Efekt super i wyjdzie znacznie taniej.

A nie schodzi to to od chemi samochodowej ? Na ile jest trwałe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlastiDip jest fajny pod warunkiem ze polozysz go idealnie rowno. Niestety nie zawsze widac to na pierwszy rzut oka na YT ale wiekszosc prac to morka/baranek a ja nie wyobrazam sobie takiej struktury ani na chromach ani na relingach :-/

Sporo sie go naogladalem, bo juz od zimy sie nad nim zastanawiam. Poki co zamowilem dwie puszki i po niedzieli psikne for fun zeby live sie przekonac. Jak wyjdzie kupa to zedre i zrobie folie.

mystic, dobrze polozony i myty myjka moze i z rok wytrzymac, a w kazdej chwili mozesz go bez problemu zdjac-schodzi jak skora po opalaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć gładko to weź w płynie i pomaluj. Mi osobiście po sprayu efekt bardziej się podoba, a próbowałem oba sposoby.

Plus przy malowaniu pędzlem/wałeczkiem że nie trzeba tak auta oklejać jak przy aerosolu, bo strasznie pyli.

Wracając do wytrzymałości, to jest wytrzymałe u mnie waliłem z ok 30 cm wysokociśnieniówką i nic się nie stało. Póki co chemie też znosi b.dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście po sprayu efekt bardziej się podoba, a próbowałem oba sposoby.

Wrzuc pls jakas fote ze zblizeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem oklejone w B7 BRD i wygladaly jak orginal a wszystko zrobine bez zdejmowania

a nie łuszczyła Ci się ta folia? zakładałeś belki na relingi na niej? Czy grill też miałeś oklejony?

Widziałem jeden grill zrobiony ale w zaokrągleniach były zuszczenia folii i wyglądało to słabo :kwasny:

jutro pozyczam w warszawie C klase

a dlaczego sie kolega na jakies sniadanie, kawe lub lunch nie umowil? :punish:

Nic nie schodzilo ale ja mialem tylko listwy gril i reling zmienialem .

Odnosnie warszawy to tez o tym myslalem ale po czterech dniach picia na lajbie widok nie byl by przyjemny no i istnialo ryzyko ze bym sie nie dogadal ;-) a na powaznie to przylecialem czwartek pozno w nocy bralem auto z lotniska i gnalem na mazury , powrot w niedziele na tej samej zasadzie wiec fizycznie nie bylo szans.jak bede u witka na strojeniu to sie wtedy zlapiemy bo bedzie na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie schodzilo ale ja mialem tylko listwy gril i reling zmienialem.

zobaczymy jak ten PlastiDip się sprawdzi. Jak będzie lipa to zostanie folia, albo wymiana lub malowanie...

Chyba, że koła powrócą do wersji chromowanej/srebrnej i zagoszczą inne lepiej komponujące się z chromem/srebrem zaciski :grin:

Auto zostawiam jeszcze na ok. 2 lata więc czasu na zabawę trochę jeszcze mam - okazuje się, że za kilka m-cy zacznę je na nowo doceniać :decayed:

jak bede u witka na strojeniu to sie wtedy zlapiemy bo bedzie na spokojnie.

na kiedy planujesz wizytę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że za kilka m-cy zacznę je na nowo doceniać :decayed:

To gratulacje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak często będziesz formę zalewał, to zostaniesz odlewniczym roku, 1000% normy :decayed: Gratry :wink:

E tam często... 4lata przerwy/różnicy między 2ką rodzeństwa to nie tak często :wink:

W sumie to i jesteśmy rok spóźnieni, bo pierwotnie planowaliśmy na poprzedni rok.

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

niezly festyn.... Audi Q7 S-Line od Kahn Design - Moto w Onet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kiedy planujesz wizytę?

nie wiem jeszcze , moze na Swieta a jak nie to pozniej , bo do tego strojenia musze sie przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chropowate w dotyku of course, zresztą jak widac strukture na zdjęciu. Gładkie jak wpsominałem jest przy malowaniu pędzlem/wałeczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierd... się z tym chyba z pół roku, a na finiszu 2m przed metą się wyjeb... ale dałem radę i pokonałem dziada :decayed:

87dacc528ca4aca1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...