Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Brak mocy


Ryba2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mój problem polega na tym ze samochód stracił moc.Byłem na vagu i pokazał błąd przepławki i czujni przepływu temperatury który znajduje się w kolektorze dolotowym obok przepustnicy.Oczywiście zostało to wymienione, vag już nie pokazuje błędów a auto nie ma mocy.Mogę samochód rozpędzi do 140km/g i to wszystko.Jak jadę to przy dodaniu gazu słychać coś podobnego do tego jak by spuszczać powietrze ze sprężarki(tak to mogę opisać

).Oglądałem przewody od turbiny czy nie są sparciałem czy nie ma dziury,ale wszystko wygląda cało.

Proszę o jakąś podpowiedz.Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz podpowoedziec jak zrobic logi dynamiczne bo robie w grupie 11 i nic ta oprócz obrotow i temperatury nie mam.

To nie jest diesl tylko bezyna.jesli wiesz na w jakiej grupie zrobic logi dynamiczne to prosze o pomoc

Grupa 115.

http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/110-119.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W moim aucie dzieje sie to samo tez tylko mogę rozpędzić sie do 140-150km/h i dalej nie chce dosyć wolno wkręca sie na obroty na początku myślałem że po długim okresie nie użytkowania a trwało to ok 11miesiecy z powodu awarii głowicy i myślałem że się obudzi a tu nic. Czy kolega się uporał z tym problemem i może inni użytkownicy mieli podobny problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...