Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów (NOWE LOGI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no perfekto nie jest, bo drażnią mnie te małe fale, może kiedyś wrzucę nową gruchę...

Chciałem jednak pokazać, że pomiędzy logiem autora postu a moim jest znaczna różnica.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, chciałbym, żeby mi ktoś ostatecznie wszystko wytłumaczył: mam wszystko w porządku z autem, nie muszę nic kombinować? Czy warto byłoby jednak coś zrobić? Nie za bardzo rozumiem o co chodzi i z tymi przeładowaniami albo że niby ''Minimalnie przycinają sie VTG - więcej ognia.'' Po prostu chcę wiedzieć czy wszystko jest ok, silnik zdrowy i czy warto chipować tak na 160hp.. :) I wtedy można zamykać temat. Z góry dziękuje :)

Opublikowano

Wymien termostat.

Minimalnie przycinają sie VTG - wiecej ognia . czytaj czasami przegon fure na kazdym biegu z sandałem do podlogi.

Reszta jest dobrze.

Pamietaj next time - robimy kazda grupe pojedynczo.

Pozdrawiam

Opublikowano

VTG - turbina ze zmienną geometrią. Ta geometria - łopatki lekko się przycinają podczas swojej pracy i nie kierują wzorcowo strumieniem spalin.

Jasne? :)

Opublikowano
  • Autor

No już coraz lepiej :) Dzięki :) teraz musi się ktoś znaleźć kto przekona mnie do chipa i będzie dobrze :>

Opublikowano

Nie ma co przekonywać... Polecam TuneUp w Gdańsku.

Mój na kulejącej geometrii po korekcie, aby moment i moc wzrastała łagodnie wypluł 160KM i 377Nm, gdzie 350Nm już jest dostępnych przy ok2000rpm.

Kręcenie powyżej 3500rpm gdy to konieczne to poezja dla kierowcy... Czuć, że auto przestało się męczyć i rwie bez bólu do 4500rpm. :kox:

Jedno co mnie martwi to zbliżająca się zima. Będę musiał ograniczać prawego sandała. :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Termostat wymieniony, temperatura ładnie się teraz trzyma :) Do chipa jestem już przekonany ale nie mam pojęcia kiedy uda mi się go zrobić.. I nie wiem czy na zimę jest sens robić. Może na wiosnę się ogarnę z tym tematem ;)[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 13:44_________________________________________________Wrzucam nowe logi :) Autko dawno jeździ już z chipem, po czyszczeniu turbo i wycięciu kata.

Normalnie:

Log (8 - 000,001,003)

Log (9 - 014,018,023)

Log (10 - 004,007,013)

Basic Settings:

Log (11 - 003)

Log (12 - 000)

Log (13 - 011)

Dynamiczne:

Log (14 - 000,001,003)

Log (15 - 004,008,010)

Log (16 - 011)

Opublikowano

Wszystko ładnie poza turbiną.

Jak rozbierałeś to skracałeś sztangę???

Zobacz, że N75 otwiera się na maksa i nie jestw stanie wysterować ciśnienia na wysokich obrotach.

Miałem to samo i w TUNE-UP Robert kazał na miejscu wydłużyć sztangę o 2 obroty.

Po tym zrobił dopiero korektę softu.

Ile wyszło na rolkach? Gdzie chipowałeś?

Opublikowano

Wyglada OK - tylko cos ta temperatura niemrawo sie zbiera jak na nowy termo.

Modyfikacja spoko.

Pamietaj zeby na przyszlosc robic logi pojedynczo tym bardziej jesli auto ma zrobioną modyfikacje.

Widac w podpisie gdzie czipsował.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko ładnie poza turbiną.

Jak rozbierałeś to skracałeś sztangę???

Zobacz, że N75 otwiera się na maksa i nie jestw stanie wysterować ciśnienia na wysokich obrotach.

Miałem to samo i w TUNE-UP Robert kazał na miejscu wydłużyć sztangę o 2 obroty.

Po tym zrobił dopiero korektę softu.

Ile wyszło na rolkach? Gdzie chipowałeś?

Ja nic nie grzebałem, zostawiłem to mechanikowi :) Chipa robiłem właśnie w Tune Up. Zrobił na 158 hp i 384 nm bo turbo było zasyfione. W przyszłym tygodniu chcę jechać do nich na korektę żeby może więcej wycisnąć. To co z tą turbiną jest? Tzn kończy się?

Wyglada OK - tylko cos ta temperatura niemrawo sie zbiera jak na nowy termo.

Modyfikacja spoko.

Pamietaj zeby na przyszlosc robic logi pojedynczo tym bardziej jesli auto ma zrobioną modyfikacje.

Widac w podpisie gdzie czipsował.

No dosyć długo się nagrzewa a wydaję mi się, że jeszcze w normie :) a o tych pojedynczych logach zapomniałem :kwasny:

Opublikowano

Wyglada OK - tylko cos ta temperatura niemrawo sie zbiera jak na nowy termo.

Modyfikacja spoko.

Pamietaj zeby na przyszlosc robic logi pojedynczo tym bardziej jesli auto ma zrobioną modyfikacje.

Widac w podpisie gdzie czipsował.

no chyba nie uważasz, że sterownie N75 jest prawidłowe?

Opublikowano

Wiecej....???

To bedziesz musial graty zapodac inne.

Wyciskanie z tego hardware 5 KM i 20 Nm wiecej... chyba mija sie z celem.

[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 13:44_________________________________________________

no chyba nie uważasz, że sterownie N75 jest prawidłowe?

No niby tak ale chyba rzadko silnik przebywa w zakresie obrotowym - 4200 - 4500 :)

Ja bym nie przeżywał specjalnie.

Tym bardziej ze

No mam w planach mocniejsze turbo.. :)

:)

Opublikowano
  • Autor

No mam w planach mocniejsze turbo.. :)

Dzięki za pomoc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.