Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] delikatne drgania kierownicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, i owaszą rade pytam moja kierownica delikatnie wibruje(drży) na postoju byłem u mechanika i poduszki pod silnikiem są ok,gdy dodam troszke gazu moment ustępuje !!!RATUJCIE!!! w was tylko nadzieja:(

Opublikowano

Ustal kolego w koncu jaki masz silnik bo ciezko okreslic.

przyczyn moze byc kilka.

Plecionka wydechu, tlumik drgan (kolo wielorowkowe na wale), dwumas jesli masz, za niskie obroty, wtryski slabe itd.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Postanowiłem odświeżyć temat ( ponieważ moje objawy najlepiej pasują do tematu .

czyli

- drgania kierownicy + drgania podłokietnika ( tylko na postoju). Jak już zapnę bieg to wszystko ok.

Dodam iż wymieniłem

Już

- poduszki pod silnikiem

- wtryski ( z innego powodu)

- a w najbliższym tygodniu szykuje się wymiana Dwumasa + sprzęgła ( szarpanie przy ruszaniu

Może ktoś miał podobne objawy, co było ich przyczyną ????

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 12:25 _________________________________________________dwumasa+sprzęgło już wymieniłem ( na kierownice nie pomogło) dalej ma telepawkę (chyba taki już urok) :mysli: :mysli: :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

ja też mam taki problem, więc się podpinam. Mam automata. Telepie jedynie jak stoję, na luzie. Podczas jazdy jak wrzuca na luz, to jest normalnie, dopiero jak się zatrzymam.

Przyczyn jednak jeszcze nie ustaliłem. Tylko ogólne oględziny więc nic to nie wniesie.

Opublikowano

Witam

Postanowiłem odświeżyć temat ( ponieważ moje objawy najlepiej pasują do tematu .

czyli

- drgania kierownicy + drgania podłokietnika ( tylko na postoju). Jak już zapnę bieg to wszystko ok.

Dodam iż wymieniłem

Już

- poduszki pod silnikiem

- wtryski ( z innego powodu)

- a w najbliższym tygodniu szykuje się wymiana Dwumasa + sprzęgła ( szarpanie przy ruszaniu

Może ktoś miał podobne objawy, co było ich przyczyną ????

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 12:25 _________________________________________________dwumasa+sprzęgło już wymieniłem ( na kierownice nie pomogło) dalej ma telepawkę (chyba taki już urok) :mysli: :mysli: :mysli:

jakie poduszki zakładałes??

Opublikowano

Procz plecionki,dwomasa(jesli jest)wtryskow oraz poduszek pod silnikiem jak i skrzynia takie obiawy moze powodowac dodatkowa poduszka silnika znajdujaca sie w przedniej czesci auta/okolicy chlodnicy na dole.Pisze o tym poniewaz u mnie rowniez dosyc trzeslo autem :kox: jednak obylo sie bez wymiany gdyz na owej poduszce jest mozliwosc regulacjj :)Pozdrawiam

Opublikowano
jakie poduszki zakładałes??

poduszki - LEMFORDER

sprzęgło i dwumas - SACHS ( teraz się rusza normalnie i biegi wchodzą jak należy, wcześniej nie było z nimi jakiś problemów, jednak jest zauważalna różnica na plus)

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 11:55 _________________________________________________

dodatkowa poduszka silnika znajdujaca sie w przedniej czesci auta

roman0012 możesz tą część dokładniej zlokalizować (rysunek np z ETKi lub konkretny numer części)

nic takiego nie znalazłem u siebie ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.