Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop do użytku typowo domowego w niskiej cenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam laptopa do użytku domowego (internet, MS Word), do grania służy konsola ;)

Cena maksymalna to 2400zł, nie chcę, żeby to był 17" klocek, tylko coś wygodnego i w miarę poręcznego. Znalazłem takiego oto MSI, który wydaje się mieć doby osprzęt w tej cenie (na dysku twardym mi nie zależy ;) ): http://allegro.pl/msi-cx620-029xpl-i5-3gb-320gb-ati5470-bt-hdmi-15-6-i1261681988.html;

Co o tym sądzicie i co doradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Tobie polecam cos z serii e-machines, sa to lapki robione przez acera,a sa mega hiper turbo tanie, aktualnie wiem ze jest jakis w gazetce z media marktu,a do uzytku domowego lepszego nie trzeba,a i cena nie przekracza 900pln.

ja juz od 2 lat mam lapka tej firmy, ktorego moj byly szef kupil w biedronce za 900pln dla najlepszego pracownika i dostal mi sie w nagrode :polew:

mimo iz brecht ze jest taki tani, to mi od 2 lat bez awaryjnie dziala non stop, jest wlaczony srednio 14h/dobe, spadl ze stolu niezliczona ilosc razy, mnostwo piwa i coli sie na niego wylalo i do smigania po necie, ogladania filmow, pracy w ms word itd nic lepszego nie potrzeba. goraco polecam, nie ma co przeplacac za elektroniczne sprzety, ktore w dniu kupienia sa juz przestarzale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...