Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Landi Renzo OMEGAS, Opinie


djmostek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbm założyć tą instalację gazową w firmie NAGAZ Stefanowski w Łodzi. Może macie jakieś opinie o tejże instalacji i tejże firmie? Dodam, że chciałbym żeby przełączanie na gaz było w temp silnik 25-30*C - czy przy tej instalacji nie będzie problemów typu szarpanie itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landi jest ciezkie do regulacji ale jezeli ktos w tym siedzi to powinein to ogarnąc, co do przełaczania to min 30 stopni ale czy bedzie szarpac zalezy od wtryskiwaczy i ustawienia całej instalacji. Jezeli w Landi mozna robic korekcje po temp to nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag to dobry wybór - ale to tylko sterownik. Równie ważna jest reszta elementów instalacji i jej poprawny montaż. W stagu bez problemu sam wszystko ustawisz, producent zapewnia oprogramowanie oraz dokładną instrukcję montażu i regulacji. W Landi wszystko jest Top Secret, wtajemniczeni są tylko monterzy tych instalacji. Np. w Lublinie sam wjazd na halę 150 zł. bez gwarancji, że po regulacji będzie dobrze chodziło. Instalacja dla ludzi bogatych i mających dużo czasu. Nie mniej jednak bardzo dobra, ze względu na skład komponentów do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim BRC SQ 24 mam

Reduktor - BRC typ Genius

Wtryskiwacze - BRC (pomarańczowe)

Butla - w kole Stako 53 L

itd

czyli praktycznie standard co daje sie do tego typu silnikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LandiRenzo bardzo fajna instalka, dobrze działa, ale z tego co mi mówił gazownik to minimalną temperaturę przełączania jaką dało się ustawić to 40 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...