Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mega KONCERTY na których byłem lub będę...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dub FX, koncert w łódzkiej Wytwórni 30 kwietnia. Ktoś się wybiera?

Opublikowano

bylem na DUB_FX'ie bodajze w sierpniu/wrzesniu 2010 w Gdansku, szalu nie bylo, ale za to kiedys w 2008r przez 2 tyg prawie codziennie przylazilem w amsterdamie na plac w entrum zeby go posluchac, kupilem tam wtedy demowke za 10euro i do dzis ja w samochodzie woze :decayed:

Opublikowano

A ja się pochwale że 19 marca w Zabrzu bedę uczestniczyl w koncercie symfonicznych grupy "DŻEM" oraz zobacze wręczenie im złotej płyty za album Muza... :evil: :evil: :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i jak było?

Na Dżemie byłem 17 razy ale z orkiestrą nigdy jeszcze i ciekaw jestem jak to wyszło.

Wczoraj w Rzeszowie byłem ale to taki normalny koncert był, dosyć dużo z nowej płyty grali :)

Opublikowano

a na Ołpenera Hajnekena ktoś się wybiera w tym roku?

Opublikowano

No i jak było?

Na Dżemie byłem 17 razy ale z orkiestrą nigdy jeszcze i ciekaw jestem jak to wyszło.

Wczoraj w Rzeszowie byłem ale to taki normalny koncert był, dosyć dużo z nowej płyty grali :)

Był wypasik... gralie ponad 3 godziny i zagrali wszystko co mogli zagrać... :slina: :slina: :slina: :slina: klimat niezapomniany publicznosć wzorowa... :good: :good: :good:

Opublikowano

Kilka dni temu 30 lecie Perfectu :kox: a wczoraj Lady Pank dali czadu staruszkowie :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś będzie w poniedziałek w Łodzi na "The Wall"? Ja się wybieram :)

Opublikowano

Byłem, widziałem - perfekcja pod każdym względem. Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć.

Najlepszy obok D.Gilmoura w Gdańsku koncert na jakim kiedykolwiek byłem. :hi:

Opublikowano

Ehh... Zobaczyć ich jeszcze razem na scenie. To byłoby COŚ!

Opublikowano

Na jednym z koncertów Watersa w Londynie Gilmour zagra Comfortably Numb ale nie wiadomo na którym - trzeba by na wszystkie 5 się wybierać hehe.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a ja ostatnio byłem na Roger Waters w Łodzi Atlas arena i powiem Wam ze super koncert "the wall" a wizualizacje na murze pierwsza klasa :good:

miesiąc temu byłem w podobnym klimacie na Australian Pink Floyd w katowickim spodku i tez było :kox:

w tamtym roku ACDC w Warszawie i ten koncert najlepiej wspominam, zmiażdzyli mi system :kox: :kox: :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No i zagrali razem:

(watch in HD)

Coś pięknego ;( :hi:

Opublikowano

No i zagrali razem:

(watch in HD)

Coś pięknego ;( :hi:

magia :good:

nie mój swiat,ale to jest szok :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Będziemy na Maiden :decayed::good:

CIMG0817.jpg

Opublikowano

Będziemy na Maiden :decayed::good:

CIMG0817.jpg

Wiedziałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.