Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Problem z nowym zestawem kół


maar79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem na allegro taki o to zestaw nowych felg stalowych z oponami Dębica frigo 2:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1263298434

http://allegro.pl/show_item.php?item=1257159042

Ku mojemu zdziwieniu gdy dziś byłem na wulkanizacji założyc opony na felgi okazało się ze ciężko je wyważyc tak biją. Na początku padło na felgi jednak po sprawdzeniu stwierdzono ze przyczyna są opony.....Jak to możliwe aby 4 nowe opony biły ????Czy kupywał ktoś już może u tego allegrowicza??? Nie wiem k.... co robić. Chyba będę dzwonił do niego aby oddać opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam na jednej feldze było np: 50gram na drugiej feldze coś ok 65 i tym podobnie. A jaki jest akceptowalny poziom???

tragedii nie było, jest to zimówka na wysokim profilu, ja bym zakładał i jeździł, nie wiem czy Ci sprzedawca przyjmie reklamacje po takim argumencie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn kiedy owa tragedia mogłaby być??? Wiesz przy jakich mniej więcej wartościach????Głupio będzie jak założe na auto i nie da się jeździć.Wtedy na pewno może być trudniej reklamować (wiadomo opony założone raz to juz używki....) Poza tym nawet po wyważeniu na maszynie widać że nie jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu kół na wałek wyważarki i po włączeniu obrotów dociskając rękę do boku kręcącej się felgi wyczuwa się bicie. Na wyważarce podczas kręcenia pojawia się wartość "0" a zaraz "5" i tak na zmianę jak w sinusoidzie. Pisze to co zauważyłem bo nie znam się zbytnio na tych wartosciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę Cię nie zrozumiałem, ale jeżeli opona założona na feldze nie kręci się idealnie tzn. ma jakieś bicia (wybrzuszenia) reklamuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...