Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] sygnał pozostawienia na światłach.


zbych4000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od początku użytkowania audi, podczas gdy zapalała sie kontrolka rezerwy paliwa, słyszalny był sygnał dżwiękowy, to samo byłó gdy zapomniałem wyłączyc światła na postoju, obecnie brak sygnału, dziś żona nawet zapomniała wyłączyc światła i przez godzine sie paliły ,nie było sygnału dżwiękowego, co może byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem poprostu przestaja dzialac, najprawdopodobniej sie przepalaja, trzeba byloby sciagnac licznik i wymienic brzeczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm koledzy a ja mam inny problem, jak otworze drzwi kierowcy brzeczyk nie dziala, a od pasażera czasami jak otworzy się drzwi to on na krótko da sygnał. Co to może być, czy trzeba drzwi rozbierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od początku użytkowania audi, podczas gdy zapalała sie kontrolka rezerwy paliwa, słyszalny był sygnał dżwiękowy, to samo byłó gdy zapomniałem wyłączyc światła na postoju, obecnie brak sygnału, dziś żona nawet zapomniała wyłączyc światła i przez godzine sie paliły ,nie było sygnału dżwiękowego, co może byc przyczyną?

W stacyjce znajduje się taka zapadka (jak wyjmujesz kluczyk to slychac takie kliknięcie). U mnie było ze sie przycinała - nie zaskakiwała podczas wyjecia kluczyka wiec nie działał mi brzęczyk pozostawionych świateł...

Spróbuj psiknąc WD do środka stacyjki i rozruszać, powinno pomóc :th:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze dobre miejsce na to pytanie :-) mi brzeczyk brzeczy :-D przy zapalonych swiatłach i otwartych drzwiach ale tylko kierowcy, ale jak zapali sie rezerwa to cisza? co moze byc nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę, że wątek jest również odpowiedni na moje pytanie, mianowicie mój brzęczyk nie działa i nawet nigdy nie słyszałem go bo nie działał od zakupu auta, ale towarzyszy temu jeszcze jedna rzecz która jest dość irytująca i która mi bardzo przeszkadza, a kojarzyłem to z tą samą usterką (może zaraz się dowiem czy słusznie) mianowicie jak otwieram drzwi - niezależnie które - to nie zapala mi się oświetlenie wewnetrzne, jak wkładam kluczyk również się nie zapala, jeśli włączę je przyciskiem to zapali się, jak wysiadam natomiast z auta to w momencie wyciągnięcia kluczyka zapala się na chwilkę, zamknięcie i otwarcie drzwi nie ma na to wpływu.

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna, czy obie usterki brzęzyk i światło mogą mieć tą samą przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaczynać nowego wątku - a bardziej pasujące są już zamknięte.

Przymierzam się do wymiany brzęczka.

Dźwięków nigdy nie słyszałem, światło w kabinie działa prawidłowo.

1. Jaką średnicę ma ten brzęczyk?

2. Czy jest to zwykły głośniczek, czy przetwornik z generatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...