Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Pytanie o 2 czujniki i webasto...


Don Vito

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie szukać czujników temperatury oleju i wody? O ile czujnik wody raz działa, raz nie to czujnik oleju cały czas leży.

Mam teraz pytanie o webasto. Czytałem kiedyś, że czujnik temp. reguluje ogrzewanie tylko nie pamiętam czy webasto ma swój czujnik, czy to właśnie czujniki wody i oleju są potrzebne sprawne do bezpiecznego użytku webasto?

I jeszcze jedno pytanie. Czy czujniki są różne zależnie od silnika czy pasują do V6 od mniejszych 1,8 czy 2,0?

Wiadomo, że muszę oba wymienić, ale przydałoby się już zacząć grzać, a wypłata na koniec miesiąca:/[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 15:30_________________________________________________Nikt nic nie wie? Koledzy od V6 pomóżcie, bo mam mały kryzys finansowy i nie chcę latać po warsztatach, a wiem, że wymiana czujników to nie jest jakaś wielka robota :([br]Dopisany: 19 Październik 2010, 21:22_________________________________________________A może od bezpieczników zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Vito- jak bym wiedział to bym pomógł, też mam chyba ACK 2.8, jak tam już zajrzałeś to powiedz gdzie masz sondy lambda, ja mam krótko autko a to mnie żywo interesuje bo rezanie przy wydechu planuje, póki co nie mam kiedy zajrzeć, hej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...