Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ma ośkę to Multi - jeśli Q to Tip. Przynajmniej tak to wygląda dla A4.

Opublikowano

No musze przyznać , że pierwszy raz spotykam sie z takim problemem na forum i w ogóle w życiu . Nigdy wcześniej nie słyszałem , że autko nie chce pełzać , to chyba źle . Mam pierwszy raz skrzynie automatyczna ( multitronic ) i musze przyznać , że bardzo fajne to jest , wygodne i jak sie depnie to rączka odpoczywa , nie trzeba nią co chwile ruszać , tylko gaz i wszystko . Jeszcze chcialbym , żeby mi ktoś odpisał w wątku który założyłem : Co ile sie zmienia olej w skrzyni ? .

Z góry dziękuje .

Opublikowano

Jeszcze chcialbym , żeby mi ktoś odpisał w wątku który założyłem : Co ile sie zmienia olej w skrzyni ? .

Z góry dziękuje .

"Odpisałem" ;)

Opublikowano
  • Autor

Samochód jeździ normalnie, nie czyściłem przepustnicy, ale dzięki za radę, na pewno w najbliższym czasie to zobaczę,

obroty już się nie wychylają więcej niż ten milimetr co kolega napisał, widocznie skrzynia musiała się ułożyć,

auto jeździ, aż miło:) jeszcze raz dziękuję wszystkim za czas, rady i pomoc!!

Opublikowano

no u mnie nieskacza minimalnie silnik skoczy na+50rmp wiecej ale to jest naturalne obciazasz silnik i ecu silnika zawsze minimalnie podniesie obroty

  • 10 lat później...
Opublikowano

Ja mam podobnie od dzisiaj kiedy byl - 18 stopniowy mroz... Czy to mozliwe ze to od tego auto moze miec problem z wrzuceniem D ? Na R wszystko super. Dodam tez ze przy wbiciu na D to lekko szarpnie i o ile nie zgasnie to obroty sa stale ( niefalujace). Wszystko dzieje sie po dlugim postoju na mrozie

Edytowane przez Bramboś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.