Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Szum z prawej z przodu


ynterprajs

Rekomendowane odpowiedzi

witam!radzcie pany co jest grane bo pomyslow brak!szumi mi z przodu z prawej strony!padlo mi swego czasu łozysko wlasnie w prawym kole !kupilem takie za 50zeta zalozelem no i proba!i d.u.p.a jade a tu se szumi cos okolo 40km/h i wyzej cichnie!a przed wymiana nic nie szumialo!no to mysle tanie mieso psy jedza to jade do sklepu i SKF jak talala i 150zeta!wtedy mysle bedzie gód!i zakladka oczywiscie prasa i proba!i dalej d.u.p.a!dalej szumi!mysle klocki to wyczyscil a dla pewnosci jazda bez klockow na recznym!i znowu d.u.p.a!a i mysle jeszcze ze opony!to przekladal a teraz zmienil na zimowe i d.u.p.a!nowy zawias,amory!myslal tez ze skrzynia ta i moze i tak no ale na luzie z gorki to sie chyba nie kreci a szumi!jeszcze mysle ze przegob wewnetrzy ale nie wiem jak brzmi zepsuty a nie chce sie wykosztowac na marne!czy ktos spotkal sie moze z podobnym przypadkiem? a i dodam bo nie wiem czy napisalem ze zanim padlo mi to lozysko to nic nie szumialo!dopiero po wymianie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem!bo jak slychac lozysko to ja wiem! i z tyl i z przodu!bo juz kilka aut mialem! kolego grabson nie wymienialem nic bez potrzeby!pisalem wyzej ze mi lozysko przednie prawe padlo!zmierzylem tez temperature obydwoch kol i to prawe jest 10stopni cieplejsze!a tyle to juz reka jest odczuwalne!z tym ze nic mi trze i ociera bo wszystko jednym palcem sie kreci!pozatym bez klockow tez szumi!!tak ze mysle ze moze to naturalne ze nie rowno!a moze ktos wie jak umiera przegob wewnetrzny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, ja mam ten sam problem, wymienilem łóżysko nowy przegób prawy bo chodzi o prawy przód, a przegub mósialem wymienić bo mi pękł i wtedy wstawiłem łożysko, też zastanawiam się nad przegubem wewnętrznym od skrzyni teraz jak zjadę do polski to będe się dowiadywał o wymiane bo mam skrzynię automatyczną ale to nie powinno byc problemu jak usuniesz szumienie napisz bo u mnie identycznie to wygląda jak u ciebie jak sam dojdę do sedna sprawy to dam ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego spawacz!jezeli bede szybszy to tez sie podziele informacja!a reszta jak narazie chce mnie uczyc pisowni![br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:25_________________________________________________a wykrzykniki!!!po to zebys lepiej widziała babciu!!![br]Dopisany: 23 Październik 2010, 11:26_________________________________________________no to moze jakies sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...