Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ręczny trzyma,linka luzna


SylverStone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z ręcznym.W jednakowym czasie zauwazylem ze do pierwszego cykniecia ręczny jest luzny i nie czuje oporu linki (kontrolka juz od podniesienia cm sie zapala)po spuszczeniu hamulec mi trzyma tak jak by o siłe tego luznego jednego cyknięcia i po dłuższej jezdzie puszcza Czy trzeba jakos naciagnac linke?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po lekkich problemach udało mi sie wyczyscic wszystko zewnetrznie i hamulce juz odbijają ale pozostaje luz na lewarku do pierwszego ząbka (wczesniej było czuc opór)Czy mozna podciągnac linke od środka?Jesli tak to jak bo odkręciłem tunel ale poza zębatką nie widziałem zadnej regulacji.

W zacisku zauwazyłem ze linka w spoczynku delikatnie sie ugina,jest tam śruba torx która jest jak gdyby ogranicznikiem linki,czy po zwolnieniu jej ogranicznik mi sie cofnie a co za tym idzie linka sie napnie?czy to jest ta regulacja?Nigdzie nie znalazłem gdzie sie reguluje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki maja samoregulatory i powinny samoczynnie wydłużac pancerz w celu skasowania luzu. Ostatnio u siebie wyjmowałem linki i naprawiałem samoregulatory bo były na max wyciągniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...