Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dobre radio 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poszukuje propozycji na radio 2din o dobrej jakości dźwięku i rozwojowe pod fajną zabudowę w aucie, minimum dwa wyjścia na wzmacniacze, mile widziana jakaś gałka na radiu, mam alpine całą dotykową i to jest tragedia, ekran po całym dniu wygląda tak "tłusto" że aż szkoda gadać, o podgłośnieniu radia czy zmiany kawałka bez patrzenia na radio muszę zapomnieć.... ogólnie dobrze wygląda ma dużo funkcji tzw bajerów ale jakość dźwięku nie powala o ustawieniach samego dźwięku też nie wspomnę :confused4:

Opublikowano

Ja mam coś takiego:

3c317a67df5c2404med.jpg

Przede wszystkim rozmiar ekranu robi niezłą robotę - obraz jak na taki monitorek super.

Dzięki przyciskom umieszczonym u dołu nie trzeba zbyt często obmacywać ekranu, nie miałem jeszcze objawu przetłuszczenia...

Co do dźwięku i jego możliwości niestety nic nie podpowiem - zasilanie w mym aucie nie pozwala mi na dalszy rozwój car-audio...

Zbyt dużo różnych urządzeń, nie drążyłem tematu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ten ekran to jaka ma rozdzielczość?

480x234? jeśli tak to czy to nie za mało?

Opublikowano
  • Autor

myślę nad:

http://allegro.pl/alpine-ixa-w404r-2din-lcd-4-3-na-gwaracji-i1279195242.html

lub

http://allegro.pl/kenwood-dpx503uy-2din-usb-aux-pilot-new-2009-i1276815280.html

[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:07_________________________________________________nikt nic nie wie o tych radiach? Szczególnie ten kenwood mnie kusi... Jakoś coś nie jaraja mnie ostatnio stację multimedialne bo i tak na tym nic nie oglądam

Opublikowano

osobiście wziołbym alpine :kox:

Opublikowano

ja mam JVC AVX-810

Zdjemowany panel, wyjscia chincz przod tył sub central.

Ekran 7 Cali

bez problemu AVI dvd mp3 itd czyta. karta Sd + wejscie USB

mozna dokupic modoł Blue.

posiadam ponad 2 lata i wypasik. jedynie brakuje NAVI

Opublikowano

poka fotki jak to ładnie w konsoli środkowej wpasowane sa wasze radyjka JVC :>

Opublikowano

http://farm4.static.flickr.com/3142/3035803809_8166516978_o.jpg

zdjecie pogladowe[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 22:13_________________________________________________koszyk 2 Din i ramka około 100 zł kosztuje... klimatronik do wyrezania albo zakup 2 dinowego

Opublikowano
  • Autor

drugiego takiego bez gałki nie chcę :kox:

Opublikowano

aju poka jak u ciebie to jest zalozone. bo tamten wyzej link to lipa

Opublikowano
  • Autor

u mnie teraz jest dziura :naughty:

tu masz foto od kolegi z forum jak to wygląda w b5, z tym że ja nie miałem guzików, po prostu większy ekran

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq3rInr

Opublikowano

u mnie teraz jest dziura :naughty:

tu masz foto od kolegi z forum jak to wygląda w b5, z tym że ja nie miałem guzików, po prostu większy ekran

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq3rInr

To właśnie u mnie jest ten pionek bardzo polecam ,jestem zadowolony,konkretne radyjko z super jakością dźwięku i wyświetlacza pozatym ma od pyty opcji ustawienia dźwięku i możliwość dokupienia modulu GPS oraz tunera cyfrowego TV wiec jest sie czym bawić w razie pytań pisać
Opublikowano
Jak dla mnie niezła oferta tylko szkoda ze nie ma wejścia na USB i kart pamięci tak jak jest w moim pionku avh3200bt ale cos za cos tu od razu jest GPS i tak jak chciałeś masz pokrętło tylko szczerze mówiąc nie mam pojęcia po co ci one
Opublikowano
  • Autor

jeszcze się pomęczę z moją Alpine Iva-W505R bo nie ma nic godnego z gałką :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.