Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przechylony na prawą stronę...


Bart0o0sh

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokojącego czyli co np? nic nie zauwazylem w sumie poza tym ze kirownica troche krzywo ustawiona. Dzis pojade na geometrie ale to przeciez nic do tego nie ma. Od nadkola do opony z przodu jak i z tylu jest znaczna roznica i stoi przechylony.[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 09:03_________________________________________________Ma ktos jeszcze jakies pomysly co sprawdzic odrazu jak sie dobiore do niego ? i czy taki przypadek moze swiadczyc o tym ze byl bity? Auto mam z niemiec ( sam przywiozlem ) miesiac temu. Mi to wyglada ze cos nie gra przy prawym przednim kole i przod ciagnie do dolu tez troche tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sprawdzenia na podniesionym aucie to można wróżyć z fusów.

Geometria geometrią, ale skoro "opadł", to oznacza, że coś pękło. Sprężyna pewnie. A jak kręcisz kierownicą, nie słychać jakiś niepokojących odgłosów? Jakiś stuków, skrzypienia, "strzałów", jakby puściło coś, co zapiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w danym położeniu w stosunku do nadwozia trzyma sprężyna... :mysli:

Ja pierdziu, no nie wiem...

A może druga strona auta stoi na jakimś podwyższeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% sprezyna pękła, złożył sie pierwszy zwój :gwizdanie: miałem tak z tyłu auto osiadło bardziej na jedna strone, amortyzator nie ma nic do wysokosci auta

Na szybko to sobie mozna sprawdzic, pęka zwykle na osadzeniu dolnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprężyna nie pękła to na 100% inne oznaczenie twardości sprężyny, kiedyś pękła sprężyna z przodu w moim 1.8 adr manual, wymieniłem cały amor ze sprężyną z anglika 1.8 adr automat, i co się okazało ? auto minimalnie krzywo stało, sprężyny miały inne oznaczenia, dopiero jak przełożyłem też 2 stronę autko stało prosto. co do sprawdzenia oznaczeń to masz na sprężynach kolorowe kropki ( porównaj kolory i ilość kropek na sprężynie po lewej i po prawej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to orginalne oznaczenie jeżeli nie ma kropek to ktoś tą sprężyne musiał wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak sprawdzilem, sprezyny sa cale i jednak dwie maja takie same oznaczenia ( dwie kropki biala i taka jakby bezowa ). Z tylu sprezyny tez sa cale. Prawa strona 1cm max 1,5cm stoi nizej wiec co jeszcze moze byc przyczyna?? Ktos ma jakies pomysly??[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 07:13_________________________________________________Jeszcze jedna rzecz czy ulozenie sprezyny przy podstawie powinno byc po obu stronach takie same ?? bo u mnie z jednej jest inaczej z drugiej inaczej (w innych miejscach jest ulozone rozpoczecie sprezyny )[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 13:05_________________________________________________Podpowie cos ktos?? pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...