Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Czy warto kupić


Gość jakub1989

Rekomendowane odpowiedzi

dalej twierdzicie że to tak za***iste auto? :polew:

tu nikt nie mówił że to za***iste auto :wink4:

Dokłądnie. Może i za te 16000 komuś kto go bardzo dokładnie sprawdzi i będzie większość rzeczy naprawiał we własnym zakresie będzie się opłacać go kupić. Ja do tej grupy niestety nie należę>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że pije ogromne ilości oleju i dlatego tak tanio. Jeszcze felgi dorzuca, żeby tylko grata wypchnąć.

A ja myślę że to coś grubszego, ani przebieg ani olej(na samej jeździe próbnej chyba aż tyle nie wypije żeby było widać :polew: ... chociaż :naughty::decayed::polew:) skoro na dzińdybry koleś 8 tyś spuszcza :gwizdanie: ale to tylko przypuszczenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nech da ci tygodniowa gwarancje i tyle, w tydzien sprawdzisz co i jak. p.s cena moze byc niska bo auto moze stoi tam od dluzszego czasu i niema kupca :D najpierw za drogo a teraz za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podeslij VIN to Ci sprawdze czy byl anglikiem, czy nie. Fakt, faktem, Audi z silnikiem ALT moze miec sporo przypadlosci (moglbym o tym dlugo opowiadac) poza tym, na rynku motoryzacyjnym OKAZJE sie nie zdarzaja, tylko nieuczciwi sprzedawcy.

Odradzam zakup tego konkretnego egzemplarza w tym komisie :kwasny:

PS

Latwo tez dojsc np.po numerach czesci i elementow przednich auta (czy sa oryginalne czy wymienione z innego modelu, co wskazywaloby na historie wypadkowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz auto po tak niskiej cenie, to dochodząc swego w sądzie z powodu ukrytych wad, czy kradzionego samochodu, to jesteś ugotowany. Każdy sąd powie, że wiedziałeś że coś nie tak z autem skoro kupiłeś go za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...