Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Czy warto kupić


Gość jakub1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czytałem o problemach z braniem oleju. Oraz mniejszych drobnych ustrakach, ale mimo wszystko chciałem zapytać czy warto kupić auto z tym ślinikiem.

Ma ono "podobno" oryginalny przebieg 160000km który można sprawdzić.

Ma przerysowany cały lewy bok łącznie z dziwami i nadkolem tylnym kosztuje 23000zł

Koszt naprawy wydaje się nie być duży. Tylko ta cena powinna być chyba trochę wyższa.

Dziś mam zamiar sprawdzić ten samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem dawać ogłoszenia bo zdjęcia są kiepskie i mało na nich widać mogłem tego posta napisać w lepszym diale.

Ale proszę http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-okazja-C15219510.html

Już go wstępnie oglądałem środek wygląda ok siedzenia i kierownica nie są bardzo zniszczone skóra na lewarku też wygląda ok. Jedynie sama gałka jest lekko wytarta.

Co do blacharki przedni błotnik jest już wymieniony na zdjęciach wygląda ,że ma lekko inny kolor na żywo tego nie widziałem może zdjęcie tak wyszło.

Drzwi są raczej do wymiany na nowe chyba nie opłaca się ich szpachlować. Nie wiem tylko jak by wyglądała naprawa tylnego nadkola pewnie nie obędzie się bez

spawania elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie za wiele widać, ale rzucił mi się w oczy wytarty boczek fotela kierowcy. Jesteś pewien, że ma nalatane jedynie 160kkm?

No i ta cena. Nawet biorąc po uwagę uszkodzenia, 23 tysiące za B6 z 2001 roku wygląda podejrzanie tanio.

Ale może się czepiam i jest to prawdziwa okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalam się byłem w tym komisie oglądać bmw e46 ale mi je podkupili a tym audi przyjechał właściciel i z ciekawości go obejrzałem.

Niby mówi,że przebieg mogę sprawdzić autem jeździ pół roku i zostało przywiezione z Belgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wczoraj też z ciekawości oglądałem :> a co ALT to zależy jak trafisz. Ja mam i na razie nic oleju nie łyka i ogólnie sprawuję się dżi :good:, jeśli chodzi o moc to zależy jaki styl jazdy preferujesz, niby 131 km ale na pewno przydało by się trochę więcej :cool1: Jak na razie nie mogę nic złego o niuni powiedzieć ale jak mówię wszystko zależy jak trafisz i to chyba nie tyczy się ALTka ale i wszystkich innych modeli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie (Kraków w stronę Wrocławia średnio 120 - 130km/h) , po 136km (najbliższy Orlen od wcześniejszego :decayed: ) łykną 6,5l +/- 0,5l bo lałem do pierwszego odbicia pistoletu więc nawet 7l można policzyć. Miasto rysuję się w trochę mniej kolorowych barwach :decayed: jak sprawdzałem to po 100km wlałem 11l ale fakt, cały czas były to krótsze trasy i na nierozgrzanym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, kupisz to auto i przeklniesz tą markę

czy WY dalej nie potraficie zrozumieć, że za tyle kupuje się anglika albo bardzo wyżyłowanego europejczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedzie do ASO to się dowie czy to anglik czy nie. Cena jak za to co na zdjęciach nie wygórowana, może właściciel poszukuje szybko kasy albo....trafiła mu się puszka pandory i chcę szybko kogoś innego ożenić :cool1:

Nie wiem czy sprawdzenie samochodu w ASO ( 400 - 500 zł)nie rozwiało by wątpliwości ale osobiście nigdy tak nie robiłem i nie wiem czy faktycznie Panowie z serwisu coś by znaleźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedzie do ASO to się dowie czy to anglik czy nie. Cena jak za to co na zdjęciach nie wygórowana, może właściciel poszukuje szybko kasy albo....trafiła mu się puszka pandory i chcę szybko kogoś innego ożenić :cool1:

Nie wiem czy sprawdzenie samochodu w ASO ( 400 - 500 zł)nie rozwiało by wątpliwości ale osobiście nigdy tak nie robiłem i nie wiem czy faktycznie Panowie z serwisu coś by znaleźli.

nie miałem na myśli tego że to anglik

to szrot

kto sprzedaje B6 w dobrym stanie za 22 tyś zł ? NIKT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie zauważyłem że to komis - kolego jakub1989 proponuje szukać dalej. Ja też szukałem w komisach i powiedziałem jedno NIGDY WIĘCEJ KOMISÓW!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że np. od 28 to będą dobre między 26 - 27 takie sobie a poniżej 26 szroty, jeżeli właściciel jest pewny samochodu i wie że jak autko jest faktycznie OK to i cenę da konkretną bo wie że do niczego się nie przyczepi. Jak ktoś potrzebuje szybko sprzedać samochód to będzie leciał z ceny momentalnie a też nie jest powiedziane że jak będzie mina to ktoś da niską cenę tylko może specjalnie wywindować w górę żeby nie było podejrzeń czemu taka cena niska. Samochód trzeba dobrze sprawdzić i już :rolleyes:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:15_________________________________________________Ale co do komisów i takich "okazji", "perełek" itd. to trzymał bym się z daleka, sam dwie oglądałem i powiem szczerze że trochę im brakowało do tej opisanej "perły". Z reszta kolega ostatnio kupił okazje, igłę w komisie: mietek vaneo ze zbiornikiem od poloneza :kox: także moim zdaniem komis to nie jest dobre miejsce do kupna samochodu ale to tylko moje zdanie jak ktoś chce inaczej....Powodzenia :wink4: [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:33_________________________________________________A co do dobrej b6 w takiej kasie ( nie chodzi mi o tą wyżej ) to można dostać ale to jest znikomy procent tych perełek na aukcjach. Na przykład podam to co zrobił kolega 2 lata temu. Fakt faktem był to golf IV 1,4 benz , serwisowany do końca w b. dobrym stanie ale że trzeba mu było szybko hajsu to pogonił ją za psie pieniądze( nabywca do tej pory się cieszy bo jeszcze żadnej złotówki nie dołożył)ale takie okazję to rzadkość. Co do tego też można by powiedzieć patrząc na aukcję z tym golfem że pewnie szrot bo tak tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej w tym, komisie miałem kupić e46 ale się sprzedało a ten model a4 przypadkiem zobaczyłem i chciałem go sprawdzić.

Wróciłem już z oględzin z kuzynem który sprowadza samochody a sam jeździ a4 b61.9tdi z napędem quattro.

Kolo zostawił nam kluczyki i poszedł do budynku, jak poszedłem mu powiedzieć ,że się jeszcze zastanowie (bo autko faktycznie do najlepszych nie należy)

To najpierw spuścił cenę o 6000 a później znów o 2000 czyli chciał nie ok 16000zł więcej nie pisze jak będziecie chcieli to napisze co z nim mniej więcej nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napalam się byłem w tym komisie oglądać bmw e46 ale mi je podkupili a tym audi przyjechał właściciel i z ciekawości go obejrzałem.

Niby mówi,że przebieg mogę sprawdzić autem jeździ pół roku i zostało przywiezione z Belgi.

B6 za 16tyś takie cuda to tylko w erze :polew: ciekawe z ilu spawana?

Albo ile ma nalotu, swoją drogą jak z Belgii to CarPass powinien być :wink4:

Ja obstawiam, że pije ogromne ilości oleju i dlatego tak tanio. Jeszcze felgi dorzuca, żeby tylko grata wypchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej twierdzicie że to tak za***iste auto? :polew:

takich okazji nie warto nawet oglądać :)

ale przecież jakiś jełop to kupi i potem na forum w dziale silnik można przeczytać narzekanie że silnik hałasuje, że ciągnie litr oleju na tydzień, że ma wycieki i że nie jedzie, aaa i taki ktoś założy jeszcze lpg i już całkiem bajka

moim zdaniem, bez 28 tyś do b6 bym nie podchodził, chyba że przerobiony anglik, ale ogólnie, powtórzę to któryś raz, auta w dobrym stanie stoją wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...