Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z odpalaniem rano


kedzior_1265

Rekomendowane odpowiedzi

witam po dlugiej przerwie jak widac jeszcze nie poradzilem sobie z problemem wiec tak do rzeczy wymienione rzeczy;

kable ngk

swiece ngk

czujnik temp.

przeczyszczona przepustnica

przeczyszczony silniczek krokowy

dolot sprawdzony ok

wezyk jakis podcisnieniowy kolo przeputnicy ok mechanik mowil

odma wyczyszczona

po zdjeciu klem z rana - i + na 5 sek. to zapala od strzala pytanie co to moze byc samochod wlozylem juz ok 1 tys prosze pomozcie bo juz mnie szlak trafia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem to samo nie mógł zapalić i falowały rochę obroty ściągnałem klemy na 20 min i jak ręką odjął działa jak dawneij ehh te kompy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nauczyłem że rad trzeba słuchać wielu a wnioski i decyzje podejmować samemu , mechanicy to pół samochodu by wmienili hhehe a nie raz mała drobnostka powoduje usterke ,

u mnie obeszło się bez wymiany ecu odłaczenie aku wystarczyło , już pare dni jeżdze i jest ok , jak usterka powróci to wymienie ecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odłączenie aku i reset kompa nic nie daje, ale tak jak pisał czaki rano odłączę klemy to pali jak powinien, tak samo jak na dłużej odłączę aku to pali ok tylko raz a potem znów ciężko, u mnie na bank wymiana ecu ale zawsze coś wyskakuje jak nie hamulce to immo.

najpierw muszę ogarnąć immo i będę wymieniał ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nic nie daje to faktycznie sprawdzenie immo i pozniej wymiana ecu , ecu nie drogi od 150 do 250 zl , tylko aby dobry sie trafil ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...