Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczem


pieczka

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam problem z moim audi mianowicie czasem przestaje pracowac jeden wtrysk i silnikiem troszke trzepie ze nie da sie jechac. bylem dzis na diagnostyce i komputer wskazal ze winien jest pierwszy wtrysk. tera tylko pytanie czy nie da sie tego jakos naprawic czy od razu musze kupic nowy? pytanie numer 2 to ile bedzie mnie to kosztowac ? aha no i zasadnicze czy w moim audi a4 b6 1.9TDI 74 KW sa zwykle wtryskiwacze czy pompowtryskiwacze ? dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie masz wtryskiwacze, pewnie da się zregenerować, udaj się do serwisu boscha lub podobnej instytucji zajmującej się układami wtryskowymi diesla i niech badają co dokładnie boli auto

ewentualnie wtryskiwacz możesz dokupić na allegro i wymienić we własnym zakresie, pamiętać tylko trzeba o dobrych kluczach i podkładkach miedzianych, to chyba tyle :)

_________________________________________________

kutwa, patrzyłem w jego profil- AHH 90PS- sorry :embarrassed:

popraw profil :bicz3:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aucie masz wtryskiwacze, pewnie da się zregenerować,

mech15 skad ta wiedza :polew:

kolego pieczka masz jak byk pompowtryskiwacze :wink4: , szukaj uzywki lub wymianka na nowy ... ja bym sprawdzil pozostale jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem z moim audi mianowicie czasem przestaje pracowac jeden wtrysk i silnikiem troszke trzepie ze nie da sie jechac. bylem dzis na diagnostyce i komputer wskazal ze winien jest pierwszy wtrysk. tera tylko pytanie czy nie da sie tego jakos naprawic czy od razu musze kupic nowy? pytanie numer 2 to ile bedzie mnie to kosztowac ? aha no i zasadnicze czy w moim audi a4 b6 1.9TDI 74 KW sa zwykle wtryskiwacze czy pompowtryskiwacze ? dzieki za pomoc :)

masz PD-ki na 100000% oznaczenie silnika: AVB

trzeba sprawdzic korekcje wtrysku, jeżeli PD-ek jest wadliwy mozna oddać go do regeneracji

tutaj masz adres do kumatego gościa w tej dziedzinie:

DIESEL SERWIS

Podkowiński Bogdan

05-830 Nadarzyn (k. Warszawy)

ul. Graniczna 4

606-820-768

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...