Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto mi pomoże w wyborze telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oto telefony ktore rozwazam zakupic nokia e52 e 72 lub samsung omnia II i wave s8500

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/3894/4247/3888/3829/[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:07_________________________________________________inne modele to htc smart, blackberry 8520 , nokie : 2710 , 5228 , 5230 , 6730 , c6 , e66 , x6 samsung : pietro 533 , duoz B5722 , i 5700 galaxy ,

i 5800 galaxy sony ericsson : v10 i aino , x10 mini pro poradzcie cos mam wymiane i nie moge sie zdecydowac dzieki za kazde wskazówki i uwagi

Opublikowano

bierz e 52 :good:

Opublikowano

Jeśli chcesz telefon do dzwonienia a nie do zabawy to polecam E52. Warto poszukać takiego żeby był made inf Finland bo ponoć pozbawiony jest jakiś tam wad oprogramowania.. Sam mam taki od kilku msc i złego słowa o nim nie mogę powiedzieć. Wgrałem do sobie do niego mapy Sygic i latarkę i powiem, że to bardzo przydatny soft. Szczególnie jak na szybko trzeba coś pod maską auta poświecić :decayed:

Opublikowano
i latarkę

i świeci diodą? :mysli: jeśli tak to daj namiar bo był z tym mega problem na e52

Opublikowano

Jasne świeci : ) ważne jest to, że trzeba mieć wyrobiony certyfikat aby móc podpisać aplikację po czym dopiero da się ją zainstalować. Aplikacja nazywa się PhoneTorch a dokładnie: PhoneTorch FP2 v.2.0.4 pl by daniel027

Opublikowano
  • Autor

a co z omnia 2 jest wypasiony i ma wndowsa

Opublikowano

nie bierz windowsa...bierz telefon z symbianem v3 albo v5 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a mozesz powiedziec dlaczego nie ?? ten kto go ma to juz nie chce go zamienic na zaden inny

Opublikowano

kumple mieli windowsa to im się zawieszał i wogóle mało gadżetów jest na to (navi,gry,programy itd) a na symbiana jest wszystkiego pełno i w 3 telefonach nigdy mi się nie zwiesił

Opublikowano
  • Autor

jak nie ma navi co ty gadasz tam wgrywasz to co najlepsze czyli automape

Opublikowano

jak nie ma navi co ty gadasz tam wgrywasz to co najlepsze czyli automape

nie napisałem że nie ma ....tylko że mało tego :cool1:

osoboście wole Garmina ,jeśli chodzi o nawigacje :tongue4:

Opublikowano

bierz e52, mój brat ma i jest super zadowolony. moim nastepnym telefonem chyba własnie bedzie ta nokia :)

Opublikowano
  • Autor

zrobie tak jak sie mi omnia nie spodoba sprzedam i kupie e52

Opublikowano

zrobie tak jak sie mi omnia nie spodoba sprzedam i kupie e52

To po co pytasz co kupić skoro z góry wiedziałeś, że chcesz Omnie ; ]

Opublikowano

jak masz kase to kup lepiej htc desire HD albo HD2 będziesz zadowolony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.