Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Woda wewnątrz auta


czako

Rekomendowane odpowiedzi

No na samochód nie narzekam bo dobrze sie wozi i wg ale jest dziurawy strasznie.. no a co do tego.. tak bagażnik jest suchy a z przodu jest dużo mniej wody niż z tyłu, dodam jeszcze ze jak samochód stoi na parkingu i bardzo pada to wszystko jest suche oprócz przodu ale jak sie jest w trasie to tył strasznie nabiera wody i to tylko i wyłącznie za kierowcą.. sprawdzałem wszystkie koreczki od spodu są na swoim miejscu wiec już trochę się poirytowałem ciągłym rozbieraniem go i suszeniem :facepalm::facepalm: i dzisiaj jadę na nowo rozbierać i suszyć a później to chyba zostaje myjka z wysokim ciśnieniem i sprawdzanie centymetr po centymetrze... No ale czego się nie robi dla swoich czterech 17-stek :grin::grin:

Ps. może się ktoś znajdzie kto już to przerabiał i wie gdzie leży problem a jak sam do tego dojdę to postaram się zrobić jakąś fotorelacje z tego eventu :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uszczelniałem obudowę filtra kabinowego, musiałem poprawić gumę na przewodach klimy w podszybiu, uszczelniałem linkę otwierania maski i te nieszczęsne nity trzymające boczne listwy przedniej szyby. To samo robiłem przy tylnej szybie no i trzeba było ją na nowo wkleić bo klej puścił. Teraz po każdej ulewie lub intensywnym myciu kontroluję te miejsca. Najlepiej jest pozdejmować plastiki, które się da i lać wodę. Powinna się w miarę szybko pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...