Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] CENTRALNY ZAMEK


fantastic

Rekomendowane odpowiedzi

naszukałem sie ale nic konkretnego nie moge znaleść.

pilota mam dokładanego do centralnego zamka, brak modułu komfortu- szyby domykane po przytrzymaniu kluczyka. baterie w pilocie nowe !!!

problem polega na tym że czasami pilot nie zamyka drzwi a po przekręceniu kluczykiem zawsze zamyka i otwiera czyli wykluczyłem pompkę.chciałem założyć centralke z domykaniem i problem jest tego rodzaju że jeśli zamykam auto to zamknie normalnie a jak chce otworzyć to pompka nie reaguje, doipiero po podaniu impulsu masy na kabel otwierania słychać cichutki "pstryk" w pompce i można otworzyć dopiero wtedy z pilota. zaznacze że bez względu na stan centralki pilota otwieranie i zamykanie kluczykiem działa[br]Dopisany: 06 Październik 2007, 15:28 _________________________________________________czekajcie -musze szukać dalej bo teraz odłączyłem sterownik od pilota i jak puknę w pompke to zadziała więc może to jednak zimne luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam rozebrałem pompke - jestem elektrykiem samochodowym z zawodu i troche sie znam na "obciąganiu kabli" i innych tego typu :polew: pracach. a tak na poważnie to tam nic nie widać na płytce, ciekawi mnie fakt tylko że kiedy zamknę zamek z pilota to potem nie można go otworzyć, pilot mam jednoprzyciskowy, zadziała dopiero po podaniu masy przez kontrolke na kabelek otwierania-wciskam przycisk i auto sie otwiera, wygląda na to jakby przekaźnik sie sklejał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...