Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Duża kałuża wody pod silnikiem


bhuyaaka

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd ta woda w podłodze silnika - troche tej wody było[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 11:33_________________________________________________własnie byłem na chwilę w garażu - odpaliłem auto i zaświciła sięm kontrolka kulmittel na fisie - czy może byc tak ze pompa wody się rozwaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie maiłem czasu ale dziś sprawdziłem, cały płyn chłodzący zje..ł - mam jakieś 3 km do warsztatu - dojade czy lepiej dolać płynu albo wody na max

tylko ciekawe co padło - pompa wody ??[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________Witam pilnie potrzebuję info czy na zwykłej wodzie w układzie chłodzenia dojade 3 km do warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie maiłem czasu ale dziś sprawdziłem, cały płyn chłodzący zje..ł - mam jakieś 3 km do warsztatu - dojade czy lepiej dolać płynu albo wody na max

tylko ciekawe co padło - pompa wody ??[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________Witam pilnie potrzebuję info czy na zwykłej wodzie w układzie chłodzenia dojade 3 km do warsztatu

Dojedziesz przeciez nie ma dzis temp. na minusie. I tak bedzie Ci pewnie caly plyn wymienial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...