Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co zamiast K03?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ano[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 11:41_________________________________________________K04-15 nie siedziała w żadnym aucie seryjnie :cool1:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

jeżeli uważacie że K03S jest bardziej wydajna od K04-015

to niech mi ktos wyjaśni jedną rzecz

dlaczego ori K04 kosztuje 3500zł a K03S - 2100zł ?????????????????????????????????????

o co tutaj chodzi ????????????

Opublikowano

Chłyt materkingowy :decayed:

Opublikowano

jeżeli uważacie że K03S jest bardziej wydajna od K04-015

to niech mi ktos wyjaśni jedną rzecz

dlaczego ori K04 kosztuje 3500zł a K03S - 2100zł ?????????????????????????????????????

o co tutaj chodzi ????????????

Devas ty wielu spraw nie rozumiesz i pewnie nie zrozumiesz, więc nie ma co Ci tłumaczyć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ciesze sie że zeżarłeś już wszystkie rozumy i juz Ci sie ulewa

ale chciałbym abys podzielił sie trochę ze mną i innymi Kolegami

bo podejrzewam że ich tez to bardzo interesuje

pod warunkiem że faktycznie wiesz dlaczego tak to wyglada

Opublikowano

ciesze sie że zeżarłeś już wszystkie rozumy i juz Ci sie ulewa

ale chciałbym abys podzielił sie trochę ze mną i innymi Kolegami

bo podejrzewam że ich tez to bardzo interesuje

pod warunkiem że faktycznie wiesz dlaczego tak to wyglada

dzień dobroci będę miał w Wielkanoc i wtedy też możesz się odzywać z prośbą o wyjaśnienie :decayed:

aby rzucić Ci jakiś ochłap wiedzy polecam a nawet wymagam od Ciebie abyś przestudiował następujące pojęcia:

-popyt

-podaż

-marketing

-USA

:good::cool1:

Opublikowano
  • Autor

faktycznie wydaje Ci sie że zeżarłeś wszystkie rozumy :sick3: :sick3:

sorry za OT

Opublikowano

faktycznie wydaje Ci sie że zeżarłeś wszystkie rozumy :sick3: :sick3:

sorry za OT

poducz się to porozmawiamy na właściwym poziomie :good:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mnie to też zastanawiało, czemu qr** w biedronce proszek OMO jest po 15,50 a w Realu po 21 :mysli:

:polew:

Opublikowano

Widze dyskusja sie kreci calkiem fajnie :kox: Nie bede zaczynal nowego tematu skoro tutaj jest juz czesc odpowiedzi na moje pytania. W moim przypadku chodzi tez o turbo. Mam AEB z FMIC, TIP + wkładka KN, PRZELOT z koncowym sportowym, strojone w Dynosofcie (teraz EcoProject). Turbo zaczyna siadac wiec planuje juz cos wiekszego jak kazdy kto zaczal choc raz grzebac :gwizdanie: I teraz sprawa: mam do wyboru SP51 lub K03s (ewentualnie regeneracja mojej k03 na gratach od k04 ale tego bym wolal nie rezac).Konkretnie prosze! To czy to. Wszystko bedzie robione na wiosne takze troche czasu jest na odlozenie grosza. Wszystko czyli wtryski ( swoja droga wyczytałem ze ktos wkladal 320 z TT z listwa i pasilo wiec jakby ktos cos takiego mial to sie pisze), wydajniejsze turbo i wszystko ogarniete w programie. Wiadomo, jak kazdy z AEB, celuje pod 210-220kucy.

Opublikowano
  • Autor

bierz nowa K03S pod warunkiem że chcesz (mozesz) wyłozyc 2100zł

jak cos to dam Ci namiar na goscia który takie sprzedaje, nowe na gwarancji

chyba że ktos z Kolegów ma dostep w niższej cenie

Opublikowano

Mam wtryski na sprzedaż 380CC @ 3bar Bosch stan idealny, pasują p&p do AEB. Dalsze info PW.

Opublikowano
  • Autor

B5 S4 ma 2 X K03 - 265kM

B5 RS4 ma 2 X K04 - 380kM

to chyba nie marketing co?

tylko tak na prawde to nie wiem czy mozna przyrównywac K04 z RS-y do K04-015 :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no wlasnie :naughty:

tak przy okazji jaka cena za nowa K04-015 na gwar ?

cena klubowa :naughty: ?

Opublikowano

B5 S4 ma 2 X K03 - 265kM

B5 RS4 ma 2 X K04 - 380kM -

115 KM nie bierze sie z samych turbin, wieksze kanaly ssace i wydechowe, wieksza przepływka, wiekszt dolot, turbiny maja chyba wiecej łopatek

Opublikowano

tylko tak na prawde to nie wiem czy mozna przyrównywac K04 z RS-y do K04-015 :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Nie można. Bo K04 z Rs4 można raczej porównać do K04 z Audi TT 225KM seryjnie, po cipku ~260KM. To jest prawdziwa K04.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.