Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest na forum jakiś lekarz ? Angina mija pozostały spuchnięte dziąsła


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na pogotowiu kolejki a ja dalej nie moge wytrzymać, tydzien temu dostalem anginy - osłabienie, wysoka gorączka, ból przy przełykaniu, biegunka, brak aptetytu. Zacząłem brać leki :Augmentin, Panazol, Nutriplant. Gorączka spadła osłabienie maleje wszystko wraca do normy oprócz tego, że mam wszystie dziąsła spuchnięte, nie ma mowy o jakimkolwiek jedzeniu, smarowałem sacholem, teraz w aptece wymyslila mi jakis fiolet, ehhh co mi pomoze bo ja juz nie wytrzymuje na tych serkach zasranych

ps. próbowałem już :

Tamtum Verde

Wode z solą do płukania

sachol maść roztwór jakiejś soli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najlepiej to chyba się udać do lekarza niech Cię obejrzy, zbada bo takie "leczenie" przez forum to zapewne odchudzi Ci portfel, a i pewnie nie pomoże :confused4: sam nie lubię chodzić i czekać w tych kolejkach, ale nieraz po prostu trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spcuhnięte dziąłsa przy anginie ? To na pewno od tego ?? :cool1:

Jestem człowiekiem który conajmniej 3-5x przechodzi angine w roku ( powinienem wyciąć migdały ale nie spieszy mi się z tym :decayed: ) i nigdy nie miałem przy tym spuchniętych dziąseł, żadnej biegunki... Spuchły mi migdały, nie mogłem łykać wiadomo ból głowy w kościach, gorączka, ale kilka objawów które podałeś nie pasują mi do anginy szczególnie te dziąsłą :wtf:

Polecam iść jeszcze raz z tym do lekarza bo na własną rękę nic z tym nie wyjdzie i do do lepszego lekarza, bo mi kiedyś jak stwierdzili świnke to znalazłem się w ciężkim stanie w szpitalu z konkretnym zapaleniem opon mózgowych... - tak mi lekarz stwierdził że to tylko świnka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tematy powinny byc zabronione...

dlaczego zabronione?

Pytam nie dlatego, że chce się wyleczyć ale moze jest jakiś sposób żeby to złagodzić abym mógł coś zjeść..

wiadomo, jutro z samego rana udaje się do lekarza bezwzględnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze nie leczy sie przez internet ani przez telefon. ktos ci napisze jakies glupoty, wezmiesz i kopniesz w kalendarz. nie mowie ze akurat ty ale malo to debili na swiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie to bo jeszcze padnie propozycja odszukania Kaszpirowskiego. :polew:

Do lekarza. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...