Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem lampy depo dzielone i sa naprawde super dodali nawet dokladki do silniczkow tak ze pasuja jak ulal :) jak juz czytalem w innych tematach kierunek jest wiekszy tak jest i u mnie przez co widoczna jest szpara miedzy maska a kloszem

znalazlem brewki od fk z abs i zastanawiam sie jak to bedzie wygladac prosze o porady moze jakos inaczej zasloc te szpary ??moze maske troche opuscic??wyprzedzam podpowiedz ze moglem zespolone kupic :) nie chce ciac blachy :) potem ciezko zabezpieczyc przed korozja zeby bylo ori pozdrawiam

[mod]1. Zakładaj tematu zgodnie z regulaminem. 2. Staraj się pisać po po polsku, bo czyta się to jak chińską instrukcję obsługi.[/mod][br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 11:45_________________________________________________sorki za brak znakow ale mam zalana klawiature obiecuje poprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niewidzialem popatrze wydawalo mi sie ,że po prostu się je mocuje i ustawia poziom :)

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 18:33_________________________________________________tyle , że przecież kierunek idealnie pasuje i do lampy i do blachy wiec już sam niewiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś jakiś fajny zamiennik tych lamp przednich ale nie dzielone no i żeby było bez szpar pozdrawiam

tutaj masz kolego zbiorowe zamówienie na zespolone depo w dobrej cenie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167450.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom zgrywa się idealnie, a lampy nie mogę podnieść bo kierunkowskaz pręży :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też depo a może ja poprostu przesadzam :) jakbyś patrzył to zerknij też na spód bo u mnie lampa leży na zderzaku[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 07:24_________________________________________________

to jutro napisze Tobie ile ma centymetrów szpara u mnie bo mi się tak to w oczy nie rzucało ale zerknę z ciekawości i dam znać a kierunki masz oryginalne czy też depo ?

kolego i jak z tą szparą ile ma mniej wiecej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także namęczyłem się z ustawieniem Depo.

Najpierw zgrałem maskę na ideał z błotnikami, dałem lampy do góry. włożyłem po podkładce pod uchwyty. Na koniec podniosłem zderzak. I jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zgrałem maskę na ideał z błotnikami, dałem lampy do góry. włożyłem po podkładce pod uchwyty. Na koniec podniosłem zderzak. I jest git.

a jak podniosłeś zderzak kolego???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu wyrezane zespolone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...