Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Z BPW na BKD-czy warto?czy głupota?


rafcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,znalazłem pewną aukcję na allegro pl. i zaciekawiło mię to a trochę rozbawiło.Po przeczytaniu tego linku proszę o wasze zdanie,bo moje zdanie jest jedno: TEN PAN WYKOŃCZYŁ SAM SILNIK POKAZUJĄC CO TO NIE ON LUB CHCIAŁ MIEĆ WIĘKSZĄ MOC W AUCIE.ZOBACZYŁ ŻE TO WSZYSTKO NIE WYPAŁ I TERAZ CHCE SPRZEDAĆ PRZEROBIONY SAMOCHÓD ZA NIE MAŁĘ PINIĄDZE.

Co wy o tym myślicie?

o to link

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b7-2-0-tdi-200km-424nm-unikat-zobacz-i1154047232.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego to auto jednego z uzytkownikow tego forum o nicku Piero i on nie wykonczyl silnika tylko stary padl z wiadomych wszystkim powodow i zrobiony zostal swap na BKD tak jak to powinno byc zrobione zeby raz na zawsze pozbyc sie problemow jakie dotycza 2.0TDI wiec ja mysle ze dobrze postapil decydujac sie na taki swap, jedyne co mnie zaskakuje to to ze myslalem ze auto zostalo juz dawno sprzedane :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........mysle ze dobrze postapil decydujac sie na taki swap, jedyne co mnie zaskakuje to to ze myslalem ze auto zostalo juz dawno sprzedane :mysli:

no właśnie :mysli:

dla czego chce je teraz sprzedać? jak włożył w nie tyle czasu i piniędzy?

dla czego jeszcze nie sprzedał?

Dla czego jego Audi tak szybko dopadła taka awaria?

widziałem już na oczy kilka modelów B7 (2005 rok) z przebiegami od 220000 tyś.km do 260000 tyś.km i fajnie dalej chodzą bez żadnych problemów i mówię teraz o silnikach BLB itp.

A wiem o tym bo pracuję w firmie gdzie latają tam takich samych 8 modeli audi B7 i żaden pracownik ich nie oszczędza.I dla tego ja też zdecydowałem się na zakup takiego autka,ale jeżeli są jakieś sposoby na to że by ochronić silnik przed takimi awariami to proszę o porady.[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........mysle ze dobrze postapil decydujac sie na taki swap, jedyne co mnie zaskakuje to to ze myslalem ze auto zostalo juz dawno sprzedane :mysli:

no właśnie :mysli:

dla czego chce je teraz sprzedać? jak włożył w nie tyle czasu i piniędzy?

dla czego jeszcze nie sprzedał?

Dla czego jego Audi tak szybko dopadła taka awaria?

widziałem już na oczy kilka modelów B7 (2005 rok) z przebiegami od 220000 tyś.km do 260000 tyś.km i fajnie dalej chodzą bez żadnych problemów i mówię teraz o silnikach BLB itp.

A wiem o tym bo pracuję w firmie gdzie latają tam takich samych 8 modeli audi B7 i żaden pracownik ich nie oszczędza.I dla tego ja też zdecydowałem się na zakup takiego autka,ale jeżeli są jakieś sposoby na to że by ochronić silnik przed takimi awariami to proszę o porady.[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:12_________________________________________________ :mysli:

sprzedal bo kupil nowy samochod , sa ludzie co zmieniaja auto co rok , a sa ktory jezdza nimi do smierci.......

na roczniki 2005 nie ma rady i tak padnie wczesniej czy pozniej , pytanie tylko kiedy , jedne pada przy 1XX a inne przy 2XX i wiecej.Od czego to zalezy nikt nie wie.

tu masz watek wlasciciela.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73643.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na roczniki 2005 nie ma rady i tak padnie wczesniej czy pozniej , pytanie tylko kiedy , jedne pada przy 1XX a inne przy 2XX i wiecej.Od czego to zalezy nikt nie wie.

ale to wynika że tak z nimi to nie jest :wink4:

prawie ta sama wytrzymałość co w 1,9 TDI :cool1:

Miałem Passata 1,9TDI i po przebiegu ponad 300000 tyś.km też mu zaczeło odbijać i wymagał różnych remontów.

Więc nie ma co się martwić tylko śmigać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co zalozyles ten temat.Wszystko na ten temat juz dawno zostalo powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na czym polega róznica między 1.9TDI a 2.0TDI

konstruktor tego pierwszego pomyślał nad ludem ziemi ludem biednym

drugi konstruktor myślał tylko o snobach, bogatych snobach którzy lubią gallerie i ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...