Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Trudności z uruchomieniem silnika.


playboy49

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z uruchomieniem swojego auta Audi A4. Problem polegał na zbyt długim czasem rozpoczęcia pracy silnika, niezależnie od ciepłoty silnika. Przeglądając forum portalu odnalazłem poradę dotyczącą mojego problemu. Osoba która udzielała porady dla osób mających ten sam problem, radziła aby przed rozruchem uruchomić przełącznik świateł. Zastosowałem się do tej rady z efektem pozytywnym. Moje pytanie jednak dotyczy związku pomiędzy światłami a uruchomieniem silnika.Może ktoś potrafi odpowiedzieć mi na to pytanie. Z góry serdecznie dziękuję. :>

[mod]Stosuj prefiksy, umieszczaj tematy w odpowiednich działach. Odsyłam do REGULAMINU ! – następnym razem temat zostanie usunięty. [/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik do wymiany

Witam możesz uściślic o jaki włącznik chodzi??

Pozdrawiam

images?q=tbn:ANd9GcRAWozuGCDeLtq2AAudhr2FYGfdHkNNPrYUVEqh31Psy-ETmUd5DKJ4_uBvxw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oczywiście to włącznik do świateł, który jeśli włączę w pozycję świateł postojowych przed przekręceniem kluczyka działa cuda i pozwala na uruchomienie silnika bez długiego kręcenia rozrusznikiem.

I teraz jeśli dobrze rozumiem po jego wymianie moje problemy będą rozwiązane ??

Czy on jest głównym problemem?? miał już ktoś taki przypadek?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oczywiście to włącznik do świateł, który jeśli włączę w pozycję świateł postojowych przed przekręceniem kluczyka działa cuda i pozwala na uruchomienie silnika bez długiego kręcenia rozrusznikiem.

I teraz jeśli dobrze rozumiem po jego wymianie moje problemy będą rozwiązane ??

Czy on jest głównym problemem?? miał już ktoś taki przypadek?

Pozdrawiam

wymieniasz włącznik i masz po problemie :wink4: (przerabiałem to kiedyś w swoim B6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio...jeste pewnien na moje to akumulator mowi ze juz ma dosc :wink4:

Co ma wlacznik do odpalania...poprostu jest tak jak koledzy pisza wyzej przekreca w pozycje postoju i pobudza akumulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio...jeste pewnien na moje to akumulator mowi ze juz ma dosc :wink4:

Co ma wlacznik do odpalania...poprostu jest tak jak koledzy pisza wyzej przekreca w pozycje postoju i pobudza akumulator...

założę się, że ma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie tydzień temu wymieniłem akumulator i nic to nie dało, wiec akumulator wykluczam. (też myślałem że to jego przyczyna)

Ostatnio też mam tak, że przekręcam kluczyk a rozrusznik nawet nie zakręci (antonio czy też tak miałeś?)

Poszukam oryginalnego włącznika świateł i zobaczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie tydzień temu wymieniłem akumulator i nic to nie dało, wiec akumulator wykluczam. (też myślałem że to jego przyczyna)

Ostatnio też mam tak, że przekręcam kluczyk a rozrusznik nawet nie zakręci (antonio czy też tak miałeś?)

Poszukam oryginalnego włącznika świateł i zobaczę:)

u mnie rozrusznik krecił normalnie

podjedz na spot i podmień na chwile włącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiec hmm potwierdzam w 100% winny był przełącznik świateł, po jego wymianie audi hula jak laleczka :decayed:

Jeśli macie problemy z rozruchem a przełączenie świateł na pozycję 1 pomaga, zacznijcie od wymiany włącznika

Dziękuje za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wiec hmm potwierdzam w 100% winny był przełącznik świateł, po jego wymianie audi hula jak laleczka :decayed:

Jeśli macie problemy z rozruchem a przełączenie świateł na pozycję 1 pomaga, zacznijcie od wymiany włącznika

Dziękuje za pomoc!!!

miło przeczytać kolejne potwierdzenie mojej tezy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem z rozruchem autka kiedy silnik jest ciepły, jakimś cudem natrafiłem na ten wątek iiiiiiii sam w to nie mogę uwierzyć ale włącznik na pozycję adudiolka kręci jak nowa!!!

Pozdrawiam kolegę o nicku Antonio widać, że chłop wie co i jak grane!!

TAKŻE OGROMNE DANKE ZA TO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

coraz częściej pojawia się ten problem i bardzo dużo w roczniku 2001 i 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo - ladne jaja :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio, ja już ci dawno potwierdzałem ten włącznik :) W serwisie jak się pojawiam to do dzisiaj na widok auta pytają czy to ten sam od włącznika świateł :)

A do reszty chłopaków co wpadli dopiero na ten wątek i cudem uzdrowili samochody - słabo szukaliście na forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...