Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 2.0 TFSI Quattro USA - Model 06 - ABT


Gość draco de extreme

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne felgi i na B7 tez fajnie wyglądają, ale końcówki wydechu tak czy siak mi się nie widzą, po prostu są za mocno wysunięte. Przyjemnego użytkowania życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrzucisz zawiasik to ogólnie będzie lepiej wyglądać. :good: A tak poza tym to nie stresuj się bo przecież wrzuciłeś fotki i opis furki po to aby ktoś to komentował więc trzeba się też przygotować na to, że coś komuś nie będzie się podobać, mniej podobać, etc... :gwizdanie: Wypowiedzi mogą być różne na + i na - więc loozik... :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżdżę padaczką ze złomu i miałem się nie wypowiedzieć, ale jakoś...

... o gustach się nie dyskutuje. :cool1:

Chłopie co z Tobą, przecież ty nie masz żadnej padaczki ze złomu, dlaczego zatem za takiego się uważasz!

Ps. Pozatym moje to stwerdzenie to swego rodzaju metafora, która ma trafić do tych co faktycznie wartość ich samochodu nie przekaracza wartości wagi złomu.

Dla mnie to, że ktoś jeździ samochodem tańszym od mojego, albo od Twojego, nie oznacza, że nie może wypowiedzieć się w moim, czy Twoim wątku.

Trudno ocenić która wypowiedź jest podszyta zazdrością, a która nie.

Ja, zupełnie bez zazdrości, przekonałem się, że nie wszystko co ABT musi się podobać. Rzeczone końcówki, może i reklamują firmę swoją długością, ale mi się nie widzą.

I być może odszczekam to, jak obniżysz autko. Ale na razie pokazujesz takie, a nie inne zdjęcia, z taką a nie inną konfiguracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zazdrości napiszę :decayed: że to forum pasjonatów i fanów audi i nikt tu nikomu w portfel nie zagląda :cool1: szczególnie, że jest tu sporo furmanek, do których moja porównywać się nigdy nie będzie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tutaj niczyjej zazdrości :naughty::kox: O których wypowiedziach piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście Mnie, nikogo nie chce dyskredytować, ani oceniać a w szczególności zaglądać w portfel.

Zrobiłeś to juz na początku tą wypowiedzią:

Wszystkim szczerym dziękuje za wypowiedzi, a życzliwym, to wiem że to tylko zazdrość i głupota która przez nich przemawia.

Sorry, ale to już jest prostactwo. Równie dobrze właściciele B8, albo S4 B8 mogą nazwać twój wóz kupą złomu.

A tak ogólnie, to twój samochód jest sprowadzony z USA, sprawdziłeś Carfax czy czasem właśnie twój nie przyjechał do PL jako kupa złomu? :gwizdanie:

Aha, zapomniałbym, och, ach.... Zadowolony? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak calkiem szczerze ......... Trezor ma racje nie wszystko co ABT musi byc och ach , wazne ze tobie sie podaba ! mnie nie koniecznie , bo wyglada jak z czeskiego zlotu tjunigowego ..............ale poza tym auto fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór r8 bardzo na +, ale na b7 z tą konfiguracją zawieszenia będzie ładnie wyglądał to się okaże po montażu..

bwe to napewno 2005 ? :mysli:

reszty Twoich wypowiedzi nie komentuje, bo za cholere nie chce mi się potem wdrapywać na zwykły poziom :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoich wypowiedzi nie komentuje, bo za cholere nie chce mi się potem wdrapywać na zwykły poziom

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje autka! Super silnik, odpowiedni naped ale troche szkoda ze tip..

Troche wyglada jak A4 B7 allroad :)

Jezeli moge sie troche poczepiac tego co mnie sie rzuca w oczy to:)

- calkiem spory przebieg 20024 tys. km

- Quattro ->4x4<- to jakos nie pasuje obok Q

- poprawna nazwa pakietu - coming/leaving home

Wedlug mnie dokladki ABTa do B7 nie wygladaja za ciekawie. A do B8 jeszcze gorzej!

Nie wiem dlaczego ale te koncowki wydechu jakies male sa. A ze wystaja jak w Calibrze to juz inna sprawa..

Ale nie przejmuj sie tym co inni mysla i pisza, wazne ze Tobie sie podoba! W Norwegii jest takie powiedzenie: "Gust jest jak d*pa, kazdy ma swoj" :)

Przyjemniej i bezawaryjnej jazdy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...