Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Wyrobione gniazda pompek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak wymieniałem ostatnio uszczelnienia w pompkach to zrobiłem zdjęcie jednego z gniazd. Na moje oko nie wygląda to ciekawie. Z jednej strony są niewielkie wżery z ostrymi krawędziami. Jak myślicie da się z tym długo jeździć?

P5aMi.jpg

Opublikowano

Jezeli nie biedzie przybywalo oleju w silniku to da sie jezdzic.

Szwaby sie nie popisaly,widzialem pompki po 10tys i byly slady otarc.

Opublikowano

kolego sam wymieniałeś te uszczelniacze, jak sprawa wygląda, ciężko to zrobić?

Opublikowano
  • Autor

Najgorzej z wyciąganiem pompek. Ja zastosowałem metodę dentysty. Dobre obcegi i do góry po ok 5 min na jeden. Reszta to pryszcz.

Opublikowano

napisz jeszcze jakie miałeś korekty na tych pompkach,

u mnie są dość wysokie i ktoś kiedyś polecił mi wymianę tych uszczelniaczy, tylko nie wiem czy to coś to pomoże

Opublikowano
  • Autor

Tak korekty wiele się poprawiły. Silnik klekocze mniej,i ciągnie ładnie do 4 tys obr. Przedtem to tak do 3tys obr a potem to jechał bo. musiał

Opublikowano

a no to dobrze, będe musiał w takim razie u siebie o tym pomyśleć,

a jeszcze jedno pytanie, te zestawy uszczelniaczy to pewnie Boscha?

Opublikowano
  • Autor

takie jak z linka ponizej.dodam ze lepiej ten zabieg robic przy zmianie oleju gdyz po wyciagnieciu pompek troche ropy zleci z kanalow w glowicy do komory spalania a potem do miski olejowej.

ja odpalilem zagrzalem i wymiana oleju.

taki zestaw jak ten kupilem 4 sztuki za 30 euro w sklepie z czesciami bosch

http://moto.allegro.pl/vw-uszczelniacze-oringi-na-pompowtryskiwacze-tdi-i1292878650.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:50_________________________________________________

Tak korekty wiele się poprawiły. Silnik klekocze mniej,i ciągnie ładnie do 4 tys obr. Przedtem to tak do 3tys obr a potem to jechał bo. musiał

logi zrobie do tygodnia jak bede mial troche luzu
Opublikowano

Po czym poznam, że mam do wymiany te uszczelniacze?

Opublikowano
  • Autor

Jak ci przybywa oleju. Trudności z odpalaniem. Po odpaleniu chodzi nierówno przez kilka sekund. U mnie było to drugie i trzecie. Oczywiście jak wyeliminujesz inne możliwe przyczyny typu świece żarówe filtr paliwa i elektrykę.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 06:54_________________________________________________

takie jak z linka ponizej.dodam ze lepiej ten zabieg robic przy zmianie oleju gdyz po wyciagnieciu pompek troche ropy zleci z kanalow w glowicy do komory spalania a potem do miski olejowej.

ja odpalilem zagrzalem i wymiana oleju.

taki zestaw jak ten kupilem 4 sztuki za 30 euro w sklepie z czesciami bosch

http://moto.allegro.pl/vw-uszczelniacze-oringi-na-pompowtryskiwacze-tdi-i1292878650.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 14:50_________________________________________________

Tak korekty wiele się poprawiły. Silnik klekocze mniej,i ciągnie ładnie do 4 tys obr. Przedtem to tak do 3tys obr a potem to jechał bo. musiał

logi zrobie do tygodnia jak bede mial troche luzu

oto logi.dla wyjasnienia EGR z zaslepionym wezykiem podcisnienia.

mam pytanie-czy w grupie 7 jest wszystko ok?

ta temperatura paliwa jest ok?

Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27596.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27597.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27598.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27599.html

Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27600.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27601.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_27602.html

a tak wygladaly korekcje pompek wczesniej;

http://vaglog.rtnet.pl/darekdario_19414.html

mozliwe ze korekcje sie polepszyly po zalozeniu jednomasu i sprzegla od 1z.(nie sprawdzalem)

Opublikowano

no rzeczywiście jest różnica w korektach

co do temp. paliwa to u mnie przy takim samym silniku, AJM temperatura paliwa utrzymuje się mnie więcej na tym poziomie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.