Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kierunkowskaz siada pomocy


kesli21

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo ostatnio. Musisz wyciągnąć przycisk awaryjnych z konsoli środkowej, rozebrać go, a potem na przerywaczu po lewej (patrząc od przodu przycisku) podgiąć blaszkę. Potem nie składaj przycisku tylko go podłącz i sprawdź czy jest ok. Podginać musi metodą prób i błędów, ponieważ nie mam zdjęcia, żeby pokazać jak to dokładnie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, można spróbować tego sposobu (był nawet taki fajny opis z forum) ale w moim przypadku pomagało to na tzw.chwilkę,bo sprawą oczywistą jest fakt,że jeśli to tylko blaszki to po kilku dobrych latach tracą one swoje właściwości (mniejsza sprężystość, zaśniedziałe styki itd.) więc na pewno warto spróbować regeneracji,ale jeśli sytuacja miałaby się powtarzać, rozglądaj się za nowym włącznikiem, ja znalazłem gdzieś na allegro taki włącznik za parę zetek i mam spokój do teraz z kierunkami.

Pzdr.

aha, zapomniałem dodać,że z tymi blaszkami we włączniku awaryjnych trzeba trochę uważać,bo część z nich w pewnym momencie łączy się, a część nie styka, więc ostrożnie z doginaniem wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli włącznik awaryjnych ? bo już myślałem że manetki te przy kierownicy bedzie trzeba wymieniać ...

dzieki koledzy popróbuje i napisze co dało efekt ;)[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 07:10_________________________________________________Koledzy pomogło zobaczymy jak na długo ale narazie działa. Tylko że odłączyłem radio jak zdejmowałem obudowe i teraz je podłączyłem i nie działa ... :( teraz będe się musiał głoić co się stało , mam radio od modelu nowszego A4 z 2001 roku ...

ps. alei tak dzieki za pomoc , wielkie dzięki :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...