Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hamulce są to teraz trzeba szukać mocy, żeby miały co robić :tongue4::wink4:

Gratki motorynki i fajnych hebli.

Dużo jest zabawy, żeby takie coś wsadzić?? :)

Zmieniaj heble :decayed: wszystko pasi P&P jedynie dorwac taki zestaw :wink4:

Opublikowano

a jakieś plany z mocą dalej?

Opublikowano

Hebel robi wrażenie :good: :good:

Opublikowano

mocy to chyba już starczy, chcecie żeby ile było 500KM i 1000Nm :polew:

Opublikowano

mocy to chyba już starczy, chcecie żeby ile było 500KM i 1000Nm :polew:

Patryk rzeźbi w tuningu... więc czekamy co dalej... narazie skubnął wydech turbawkę i sofcik... a jeszcze troche jest do zrobienia po dalsze efekty :)..choć i tak 350 KM 700 Nm robi wrażenie :)..

ale tak a co...czekamy kiedy będzie 4 na początku :)

Opublikowano

Nowa zabawka super, i heble również robią robote :decayed:

Rezanko A4 dalej, czy jak sie trafi kupiec to idzie do sprzedaży? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Póki co jadę na urlop nia i dopieszczam eksplatacyjnie:) A po wakacjach nie wiem czy bede juz modził bo tak jak pisałem szosak i cross daja mi większa frajdę jak samochód. Tymbardziej że nie ma gdzie we Wrocławiu wykorzystać te 350PS a robić sztucznie moc aby sie pochwalic na forum mija się z celem.

Opublikowano

Póki co jadę na urlop nia i dopieszczam eksplatacyjnie:) A po wakacjach nie wiem czy bede juz modził bo tak jak pisałem szosak i cross daja mi większa frajdę jak samochód. Tymbardziej że nie ma gdzie we Wrocławiu wykorzystać te 350PS a robić sztucznie moc aby sie pochwalic na forum mija się z celem.

Dokładnie tak masz racje popieram w 100% u nas z tą mocą nie ma gdzie pojeździć. Niestety drogi mamy jakie mamy każdy widzi, autostrad brak a reszta dróg to same koleiny i nic więcej :thumbdown:
Opublikowano

Póki co jadę na urlop nia i dopieszczam eksplatacyjnie:) A po wakacjach nie wiem czy bede juz modził bo tak jak pisałem szosak i cross daja mi większa frajdę jak samochód. Tymbardziej że nie ma gdzie we Wrocławiu wykorzystać te 350PS a robić sztucznie moc aby sie pochwalic na forum mija się z celem.

Dokładnie tak masz racje popieram w 100% u nas z tą mocą nie ma gdzie pojeździć. Niestety drogi mamy jakie mamy każdy widzi, autostrad brak a reszta dróg to same koleiny i nic więcej :thumbdown:

Autostrada jest w kier. Opole :tongue4: . a jak nie to 1.5 godziny i jesteś w DE a tam hulaj dusza :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.