Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

to w b8 nie ma ledow z tylu normalnie ?

Są ale nie we wszystkich rocznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w b8 nie ma ledow z tylu normalnie ?

chyba od rocznika 2010 mają wszystkie, a wczesniej przez chwile były opcją..a wcześniej ich brak.

Co do wyboru koloru..mam nadzieje że wziąłeś RED!! tylko nie Silver bo to remizą podjeżdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jestem swarzędzki burak ale mi się silver podoba, jak miałem B7 to takie widziałem na B7 w UK i mi się zamarzyły ale zdążyli auto ukraść zanim zdążyłem znaleźć gdzie je kupić, może i dobrze, wiadomo, dżentelmeni o gustach nie gadają tylko o "pupach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to złudzenie ale mam wrażenie jak by te ledy zdecydowanie gorzej świeciły w stosunku do ori ledów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to złudzenie ale mam wrażenie jak by te ledy zdecydowanie gorzej świeciły w stosunku do ori ledów

tez mi sie tak wydaje ze jakby słabiej swiecą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy wszyscy widzicie w tych ledach , dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje , ale moze ja jestem jakis inny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje

:shocked: :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy wszyscy widzicie w tych ledach , dla mnie nawet orginal troche wioska zalatuje , ale moze ja jestem jakis inny.....

jestem tego samego zdania - jesteś inny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za długo w NO siedzisz turdzi :kox:

Patrox czasami nie warto poprawiać fabryki w tym w czym jest dobra, z doświadczenia już wiem, ze LEDy pomimo tego, że są fajne to są i do d*py, tzn. może zostaw ORI lampy i nie wkładaj aftermarketowych LEDów bo za chwilę zacznie padać jeden po drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy sa ladne jak swieca. U mnie cale 3 miesiace swiecily bezproblemowo. Teraz mam Christmas swiatelka jak na amerikanskich domach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ zakładałeś ori lampy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ zakładałeś ori lampy ??

Ledy mam ori ale instalacje nie. OSTATNI raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producentem lamp jest firma DEPO która robi sporo zammienników oryginalnych lamp. Finalnie wybrałem lampy czerwone. Na zdjeciach bardzo podobały mi sie lampy silver jednakże do czarnego nie pasują. :) Smoke moim zdaniem zbytnio z dymili co daje efekt na żywo jakby lampa brudna była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jest :good: jakbyś zrobił zdjęcie wieczorem jak jest ciemniej to wtedy jest dopiero efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy sa ladne jak swieca. U mnie cale 3 miesiace swiecily bezproblemowo. Teraz mam Christmas swiatelka jak na amerikanskich domach ;(

Rozmawiałes z Marcinem ? Bo u mnie śmigają ORI az miło :wink4: była mała wtopka ale szybko rozwiązany problem [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:45_________________________________________________

depo w B8 why ;(

dokładnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depo w B8 why ;(

Jakość wykonania nie odbiega praktycznie od ori lamp. Dobrze obejrzałem zanim zamontowałem. No i jedyny aspekt który przemówił za nimi to 900zł a nie 2200 jak za ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...