Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

A to chyba Serek po prawej siedzi, jakiś taki wystraszony chłopak :slina:. Albo zdziwiony rasowym dzwiękiem parcha :good:

A dzwięk słyszałem na zewnątrz auta na żywo jak wracaliśmy z Bukowiny, przypomina odlatujący samolot :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie słychać :kox: ... a pisałeś, że już nie chcesz głośnych sportowych wydechów :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pokazalem koledze dunczykowi w pracy filmik to mi nie wierzyl ze to diesel :kox: za***iście brzmi wiadomo co trzeba kupic za kilka lat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iście brzmi wiadomo co trzeba kupic za kilka lat

Nie tyle kupić co zrobic dobry wydech. U mnie golf przy 3" wydechu i jednym tłumiku przelotowym warczy rasowo jak bęzyna, a silnik to 1.9 tdi.

Wczoraj był klient i nie mógł uwierzyć, że tak brzmi diesel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo kurna , tak na oko ty ty chyba S4 zjadasz wtej chwili :shocked:

z filmiku wygląda że od 60 kmh (niepełnych zresztą) do 200 robi w ok 16 sekund

B8 S4 robi to samo w ok 12 sekund, fakt że ze startu lotnego ale różnica miazga

po programie S4 to już nie ma co porównywać, no i s-tronic rulez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za głośno w dłuższej trasie przy stałych wysokich obrotach?

Brzmi naprawdę dobrze, jak nie diesel. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo kurna , tak na oko ty ty chyba S4 zjadasz wtej chwili :shocked:

z filmiku wygląda że od 60 kmh (niepełnych zresztą) do 200 robi w ok 16 sekund

B8 S4 robi to samo w ok 12 sekund, fakt że ze startu lotnego ale różnica miazga

po programie S4 to już nie ma co porównywać, no i s-tronic rulez

Jakim cudem w pierwszym linku na serii S4 zrobiło w 12 sekund a na drugim linku 418Konne S4 od 60 do 200 zrobiło w 15 sekund!!![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:05_________________________________________________

Nie jest za głośno w dłuższej trasie przy stałych wysokich obrotach?

Brzmi naprawdę dobrze, jak nie diesel. :wink4:

Jest troszeczkę głośno tylko od 2 tyś obr do 2400, powyżej tych obrotów wydech się wypełnia i jest cicho jak na serii. W codziennym użytkowaniu auto jest ciche, dopiero po otwarciu max przepustnicy brzmi rasowo. Dzwięk można porównać do VR6 silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwięk można porównać do VR6 silnika:)

No właśnie słychać. :wink4:

Jest troszeczkę głośno tylko od 2 tyś obr do 2400, powyżej tych obrotów wydech się wypełnia i jest cicho jak na serii. W codziennym użytkowaniu auto jest ciche, dopiero po otwarciu max przepustnicy brzmi rasowo.

Pytałem, bo sam miałem dość głośny wydech Magnaflow i musiałem go trochę przyciszyć wymieniając tłumiki środkowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo kurna , tak na oko ty ty chyba S4 zjadasz wtej chwili :shocked:

z filmiku wygląda że od 60 kmh (niepełnych zresztą) do 200 robi w ok 16 sekund

B8 S4 robi to samo w ok 12 sekund, fakt że ze startu lotnego ale różnica miazga

po programie S4 to już nie ma co porównywać, no i s-tronic rulez

Jakim cudem w pierwszym linku na serii S4 zrobiło w 12 sekund a na drugim linku 418Konne S4 od 60 do 200 zrobiło w 15 sekund!!![br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:05_________________________________________________

nie mam pojęcia, sprawdzę na swojej to wstawię filmik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox spójrz ze to 418 konne s4 dało w palnik między 2 a 3 sekunda... i wychodzi że 12-13 sekund ma to 400 konne

Być może ma koło 13 sekund ale od 70 do 200 a nie od 60. Absolutnie nie chce swojego wozu porównywać do S4 bo nastepnym moim wozem będzie własnie S4 3,0tfsi. Ciężko tez porównać zmianę biegów reczna do S-tronica. Żadna ludzka reka nie zmieni tak szybko biegu co automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox z dźwiękiem trafiłeś na 100%, kiedyś modyfikowałem Golfa MK3 VR6, wydech przelot + końcowy Remus'a dźwięk praktycznie identyczny, gęsiej skórki można dostać, zajeeeeebiście brzmi, myślę, że nie jedna laska na ulicy zwraca uwagę na dźwięk :good:, moje V8 na Magnaflow też brzmi całkiem rasowo i nie jedna laska się ogląda a większość spodziewa się, że to jakiś Mustang albo Viper leci

:good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox spójrz ze to 418 konne s4 dało w palnik między 2 a 3 sekunda... i wychodzi że 12-13 sekund ma to 400 konne

Być może ma koło 13 sekund ale od 70 do 200 a nie od 60. Absolutnie nie chce swojego wozu porównywać do S4 bo nastepnym moim wozem będzie własnie S4 3,0tfsi. Ciężko tez porównać zmianę biegów reczna do S-tronica. Żadna ludzka reka nie zmieni tak szybko biegu co automat.

jak dla mnie...to 3.0 TDi jest czadzik... jak trzeba jest ekonomia... ale można i poupalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...