Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

NIe mam przekonania do konca do tego koła i zastanawiam sie już nad zmianą. Chrom kojarzy mi sie z cyganami a na czarno jakbym pomalował to ta felga wyglądałaby jak 17. Dlatego taki setup jak jest jest optymalny. Jesli bedę sprzedawał 18 to tylko opony praktycznie nówki 3000Km na nich zrobiłem, bo felgi muszą zostać na zimę

mi chodzilo o gril i listwy , bo ten jest czary a listwy w chromie i troche to nie pasuje :wink4:

kola jak naj bardzej srebrne , lub inne ale byle nie czarne :wink4: ale w sumie wyglada bardzo fajnie na tej feldze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera szkoda, że nie będziesz sprzedawać całych kół.. bo myślę właśnie nad takimi albo nad S-line takimi jak ma Cuber.. niestety 19 cali to nie mój zasięg finansowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za male te kola do b8 no ale w polsce mamy drogi jakie mamy, ale dystanse by sie przydaly bo kola mocno schowane

cholera szkoda, że nie będziesz sprzedawać całych kół.. bo myślę właśnie nad takimi albo nad S-line takimi jak ma Cuber.. niestety 19 cali to nie mój zasięg finansowy :kwasny:

kupujesz b8 a na kola nie masz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David, opanuj się, jedrekx na tarczach nie śmiga, nie ma obowiązku mieć 19-20'' w B8, moze mieć i 16''

Patryk sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za male te kola do b8 no ale w polsce mamy drogi jakie mamy, ale dystanse by sie przydaly bo kola mocno schowane

cholera szkoda, że nie będziesz sprzedawać całych kół.. bo myślę właśnie nad takimi albo nad S-line takimi jak ma Cuber.. niestety 19 cali to nie mój zasięg finansowy :kwasny:

kupujesz b8 a na kola nie masz :polew:

no i?? musi sr** kasą od razu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryczko, ładnie pięknie, ale walnij je - nie na czarno, ale w grafit - taki jak u mnie na felgach. I weź ogarnij jakoś ten przód, bo za nisko siedzi trochę i brzydkawo wygląda...

Dokładniej ocenię w lipcu ;)

Pozdrówki,

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz b8 a na kola nie masz

jak dla Ciebie wydanie 5-10 tys na koła (ori 19 cali) jest mało to kup mi :good: mnie na to nie stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga to jeszcze nie problem , ale ponad drugie tyle to opony.19 cali w orginale z dobra opona to 6K niewyjete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga to jeszcze nie problem , ale ponad drugie tyle to opony.19 cali w orginale z dobra opona to 6K niewyjete.

dlatego napisałem 5-10 koła... do A6 kupowaliśmy opony Michelin i wyszło ponad 5 tys... rozmiar 255/35/19 czyli takie jak by pasowały do B8...

sorki Patryk za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox powiem ci że mam te same odczucia co Ty... same koło ładne..ale jakoś mi nie lezy na B8...

co nei zmienia postaci rzeczy że auto masz fajne... jakoś nie lubuje się w 4rurce z tyłu ale daje rade w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do A6 kupowaliśmy opony Michelin i wyszło ponad 5 tys... rozmiar 255/35/19 czyli takie jak by pasowały do B8...

Sorry za OT ale jakos drogo za te opony. Co za Micheliny? Pilot Super Sport czy "normalne" PS2? Jak sie sprawuja? Mialem kiedys 1 komplet nowych PS2 i pamietam ze komfort bardzo dobry, odprowadzanie wody takze ale kurcze za miekkie jak dla mnie.

Dlugo ostatnio rozmyslalem o gumach i w koncu zdecydowalem sie na Vredestein Ultrac Sessanta. Dalem 4k z zalozeniem. Wydaje mi sie ze cena dosyc dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do A6 kupowaliśmy opony Michelin i wyszło ponad 5 tys... rozmiar 255/35/19 czyli takie jak by pasowały do B8...

Sorry za OT ale jakos drogo za te opony. Co za Micheliny? Pilot Super Sport czy "normalne" PS2? Jak sie sprawuja? Mialem kiedys 1 komplet nowych PS2 i pamietam ze komfort bardzo dobry, odprowadzanie wody takze ale kurcze za miekkie jak dla mnie.

Dlugo ostatnio rozmyslalem o gumach i w koncu zdecydowalem sie na Vredestein Ultrac Sessanta. Dalem 4k z zalozeniem. Wydaje mi sie ze cena dosyc dobra.

to Ci się źle wydaje bo ja kupiłem takie opony z produkcji 2011 za 489pln/szt co prawda w rozmiarze 235/40/18 ale 19 i 20 cale wcale nie były dużo droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci się źle wydaje bo ja kupiłem takie opony z produkcji 2011 za 489pln/szt co prawda w rozmiarze 235/40/18 ale 19 i 20 cale wcale nie były dużo droższe

A pewny jestes ze kupiles Vr Ultrac Sessanta a nie Vr Ultrac Cento ? Bo ja nie widze Sessanty w rozmiarze 235/40/18.

I pisalem o rozmiarze 255/30R20.. 1000zl za sztuke nowke w tym rozmiarze to nadal wydaje mi sie ze jest dobra cena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do A6 kupowaliśmy opony Michelin i wyszło ponad 5 tys... rozmiar 255/35/19 czyli takie jak by pasowały do B8...

Sorry za OT ale jakos drogo za te opony. Co za Micheliny? Pilot Super Sport czy "normalne" PS2? Jak sie sprawuja? Mialem kiedys 1 komplet nowych PS2 i pamietam ze komfort bardzo dobry, odprowadzanie wody takze ale kurcze za miekkie jak dla mnie.

Dlugo ostatnio rozmyslalem o gumach i w koncu zdecydowalem sie na Vredestein Ultrac Sessanta. Dalem 4k z zalozeniem. Wydaje mi sie ze cena dosyc dobra.

Michelin Pilot Sport 2 - ale jak my kupowaliśmy to były trochę tańsze http://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-pilot-sport-2-255-35-r19-96-y-xl- spisywały się dobrze, my co prawda przejechaliśmy na nich może 1000km bo auto sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Ci się źle wydaje bo ja kupiłem takie opony z produkcji 2011 za 489pln/szt co prawda w rozmiarze 235/40/18 ale 19 i 20 cale wcale nie były dużo droższe

A pewny jestes ze kupiles Vr Ultrac Sessanta a nie Vr Ultrac Cento ? Bo ja nie widze Sessanty w rozmiarze 235/40/18.

I pisalem o rozmiarze 255/30R20.. 1000zl za sztuke nowke w tym rozmiarze to nadal wydaje mi sie ze jest dobra cena..

wiem jakie opony mam na aucie, poza tym na sessanty chorowałem długi czas i innych opon bym nie kupił

tu link

http://www.8opon.pl/7773_235-40r18y-xl-sessanta.html

w tej chwili są opony około 200pln droższe ale 20 i tak w cenie 850pln co jak na sezon jest dobrą ceną, w marcu 20 za 700pln mozna było kupić więc nie wydaje mi sie że ten 1tys pln za szt to taka dobra cena.[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 12:27_________________________________________________i tak dla potwierdzenia

http://oponasklep.pl/opona/6963/vredestein-ultrac-sessanta-285-25r20-yxl.html

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?dsco=132&Cookie=ceneo&details=Ordern&typ=R-132874&ranzahl=4&nichtweiter=1

sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przenieść temat do działu "opony i felgi" :kox:

Dawaj Patryk nowe zdjęcia auta, bo juz chyba wszystko założyłeś??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie opony mam na aucie, poza tym na sessanty chorowałem długi czas i innych opon bym nie kupił

tu link

http://www.8opon.pl/7773_235-40r18y-xl-sessanta.html

OK

Te potwierdzenia to bullshit :) bo:

255/30R20...

Jeszcze raz sorry za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...