Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

List do mikołaja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

luz, ale czym jedziemy ??

Opublikowano

mam niezły rower ale jak chcesz to mam jeszcze hulajnogę i wrotki a, w laponii to możemy się na łyżwy przesiąść albo na biegówki,a jak to Ci nie pasi to możemy iść z buta :polew:

Opublikowano
:mysli: ... może od Flyera furacza pożyczymy :decayed: szybciej bedzie tylko ty zalewasz jak coś :polew:
Opublikowano

:mysli: ... może od Flyera furacza pożyczymy :decayed: szybciej bedzie tylko ty zalewasz jak coś :polew:

z Twojego wpisowego :polew: ale wydaje mi się że ciekawie będzie z buta :drunk:
Opublikowano

aa no dobra, w takim razie jak z buta to i ja tankuje.. siebie :polew:

ale w sumie to po co ? zabic go ? czy torturować ?? :polew:

Opublikowano

przypalimy mu stopy pochodnią to zmięknie :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________co za temat :polew:
Opublikowano

chłopaki to i ja się z chęcią zatankuję :polew:

Opublikowano

zastraszymy też renifery śnieżkami jak szkapy się poboją to na pewno przyjadą i to galopem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

chłopaki to i ja się z chęcią zatankuję :polew:

ni ma sprawy po drodze do laponii mam łódź na trasie,możemy Cię zabrać tylko nie zapomnij o wpisowym nr konta podam Ci na PW :wink4:
Opublikowano
:good: już nie mogę się doczekać :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

ja też ja też :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

ja też ja też :banan2: :banan2: :banan2:

ej to kiedy ten wyjazd? :mysli: trzeba coś specjalnego ze sobą zabrać? :naughty:

Opublikowano

w przyszłą sobotę na drogę trza wziąć skrzynę jasia wędrowniczka i jakieś ciepłe ubrania bo w laponii piździ :tongue4:

Opublikowano

łeee to nie ma problemu :wink4:

Opublikowano

zaraz będzię że mamy nasrane w głowach od połowy forum :polew:

Opublikowano

czy to coś złego wierzyć w mikołaja? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a i dobre buty najlepiej 2 pary bo zanim dojdziemy to się zetrą i navi bo ja za cholerę nie mam orientacji w terenie no i kasa to też się przyda jak jasia braknie :punk:

Opublikowano

pewnie i tak dostane mandarynki i skarpetki...

Opublikowano

to sie chłopcy 'zagalopowali' :decayed:

Opublikowano

czy to coś złego wierzyć w mikołaja? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej kurna nie moje dzieci wierzą i Wszyscy je popierają w tym przeświadczeniu to i ja wierzę :radocha:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.