Skocz do zawartości
IGNOROWANY

List do mikołaja


Gość angry

Rekomendowane odpowiedzi

aa no dobra, w takim razie jak z buta to i ja tankuje.. siebie :polew:

ale w sumie to po co ? zabic go ? czy torturować ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________co za temat :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastraszymy też renifery śnieżkami jak szkapy się poboją to na pewno przyjadą i to galopem :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

chłopaki to i ja się z chęcią zatankuję :polew:

ni ma sprawy po drodze do laponii mam łódź na trasie,możemy Cię zabrać tylko nie zapomnij o wpisowym nr konta podam Ci na PW :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to coś złego wierzyć w mikołaja? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to coś złego wierzyć w mikołaja? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

raczej kurna nie moje dzieci wierzą i Wszyscy je popierają w tym przeświadczeniu to i ja wierzę :radocha:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...