Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie CB


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

W praniu wyszło

Uniden 520xl nówka za 220zł i p. missouri za 120 używana.

No i teraz problem gdzie to radio zamontować, tak żeby nie było na widoku. Może pokażecie zdjęcia gdzie macie zamontowane u siebie?

pod kierownicą w B6 jest fajny schowek gdzie uniden sie idealnie mieści a ty masz chyba b5 to nie wiem jak tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praniu wyszło

Uniden 520xl nówka za 220zł i p. missouri za 120 używana.

No i teraz problem gdzie to radio zamontować, tak żeby nie było na widoku. Może pokażecie zdjęcia gdzie macie zamontowane u siebie?

pod kierownicą w B6 jest fajny schowek gdzie uniden sie idealnie mieści a ty masz chyba b5 to nie wiem jak tam jest.

W b5 też się idealnie mieści :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw:

radio ALAN 48+multi

antena MIDLAND ML-145

Rdio może troszke duże ale zestawik super. Bardzo polecam.

Testowałem z bratem który ma taki sam. Na odległości ok 25km w lini prostej ( wylot z kielc - św. krzyż) na skali migające 5, modulacja głośna i wyraźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie :hi:

może aby już nie zakładać nowego wątku (który w zasadzie byłby i tak o tym samym), to "podepnę" się pod kolegę wcześniej...

planuje kupić komuś w prezencie CB i zastanawiam się nad Sirio AS-100 Mag i President Tommy ASC

może to dość głupie pytanie (jestem laikiem w tych sprawach), ale czy któryś z Was używał takiego zestawu? Jak on się sprawdza do B7 i jazdy głównie po mieście?

jeśli macie jakieś propozycje o lepszych/zbliżonych parametrach i niezbyt wygórowanych cenach (najlepiej tańszych lub podobnych), to bardzo proszę o podpowiedzi

to bardzo ważne, bo w sumie święta zbliżają się wielkimi krokami, a wolę mieć trochę czasu na znalezienie odpowiedniego sklepu itp.

Z góry dziękuję za wszystkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Radio Uniden 520xl

antena president michigan, dakota, missouri

w zależności od samochodu

Ps.

Jak byś poczytała przynajmniej kilka ostatnich stron to byś wszystko wiedziała. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale o tych Unidenach to tu czytam jedni mówią, że legalne inni, że nielegalne, więc wolę kupić coś z czym wątpliwości nie ma.

Poza tym może ktoś miał dokładnie taki zestaw o którym pomyślałam i ma jakieś doświadczenia z tym związane.

A co do samochodu to tak jak mówiłam B7 (konkretniej A4, B7, 2006, limuzyna).

No i zgodnie z Twoją radą też poczytam trochę. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale o tych Unidenach to tu czytam jedni mówią, że legalne inni, że nielegalne, więc wolę kupić coś z czym wątpliwości nie ma.

Że legalne to raczej nikt nie mówi :wink4: Kup któregoś z małych Presidentów-Johny,Harry i będziesz zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten President Tommy ASC jest ok? Bo jednak Johnny i Harry to trochę większy koszt...

I nie wiesz może co do anten czegoś o Sirio AS-100 Mag? Bo ona cenowo z tego co widzę nie jest najgorsza...Jest też dość krótka a te 1.5 metrowe to takie... dlugie strasznie...

A zależy mi też na tym, aby ta stopka była magnetyczna i żeby można było ją wykręcać od tej stopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirio AS-100 jest OK,co do Tommiego nie wypowiem się bo nie miałem z nim styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Tommy ładnie wygląda,ciekawe jak to "chodzi" :naughty: Ja nadal jednak polecam sprawdzonego Johnny II,nie są takie drogie,za 5 stówek z dobrą anteną się go spokojnie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kali S4 no tak a wyrobię się z tymi 500 zł, aby kupić nówki? ewentualnie w którym sklepie można by kupić?

@ kileeer wyglądają przyzwoicie... i ceny też mi się podobają... a używałeś tego sprzętu może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kali S4 no tak a wyrobię się z tymi 500 zł, aby kupić nówki? ewentualnie w którym sklepie można by kupić?

@ kileeer wyglądają przyzwoicie... i ceny też mi się podobają... a używałeś tego sprzętu może?

Tak miałem do czynienia z tym sprzętem.

Antenę używałem taką i byłem z niej zadowolony do póki mi jej nie ukradli. Radio jest na bazie unidena, a unidena mam już od 3lat i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie zaintrygowałeś tym m-techem, bo z tego co czytam, to ludzie porównują też do Presidenta Harry'ego II Classic...a cenowo, to jednak jakaś różnica jest.

Co do anteny, to myślę, że taka metrówka jest chyba lepsza i nie jest zbyt długa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie zaintrygowałeś tym m-techem, bo z tego co czytam, to ludzie porównują też do Presidenta Harry'ego II Classic...a cenowo, to jednak jakaś różnica jest.

Co do anteny, to myślę, że taka metrówka jest chyba lepsza i nie jest zbyt długa...

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 12:44_________________________________________________kup pierwsze radio a jak będziesz już go miała to pojedz samochodem do tego kolesia po tą antenę to Ci pewnie za free zestroi. Kiedyś kupowałem u niego i jest spoko koleś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...