Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy zlot vagklub-holandia odbędzie się 15 maja czyli w najbliższą niedziele.

więcej info na www.vagklub-holandia.ugu.pl

Tak z ciekawości.. nie wiem ile będzie osób z A4 klubu, dajcie jakiś cynk na vagklubie-holandia.

ja odpadam..[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 18:25_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.795 głosować! :decayed: wiadomo na kogo :tongue4:
Opublikowano

Powiem tylko: zandvoort- bedzie tam ktos jutro? :kox:

...albo nie ma tu juz nikogo i siedzicie na vag-nl :gwizdanie:

Opublikowano

Powiem tylko: zandvoort- bedzie tam ktos jutro? :kox:

...albo nie ma tu juz nikogo i siedzicie na vag-nl :gwizdanie:

:no::decayed:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tylko: zandvoort- bedzie tam ktos jutro? :kox:

...albo nie ma tu juz nikogo i siedzicie na vag-nl :gwizdanie:

Tygrys, a przez Willemstad nie bedziesz przejezdzal?? :mysli: mam dobre dunskie piwo :naughty:[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 20:54_________________________________________________Kto chetny na spota w nastepny weekend w Delft? :naughty: Tygrys co Ty o tym myslisz? :>
Opublikowano

Kto chetny na spota w nastepny weekend w Delft? :naughty: Tygrys co Ty o tym myslisz? :>

Trochę pojeździł i mu się spotów zachciało :tongue4:

Teraz to bym spota grillowego zrobił :kox: tylko z kimś kto ma wurst :polew:

Opublikowano

Kto chetny na spota w nastepny weekend w Delft? :naughty: Tygrys co Ty o tym myslisz? :>

Trochę pojeździł i mu się spotów zachciało :tongue4:

Teraz to bym spota grillowego zrobił :kox: tylko z kimś kto ma wurst :polew:

propozycja :good:

grila se kupil i grilowac mu sie zachcialo :tongue4:

Opublikowano

propozycja :good:

grila se kupil i grilowac mu sie zachcialo :tongue4:

no a jak :kox: poza tym fajną miejscówkę mamy :tongue4:
Opublikowano

Kto chetny na spota w nastepny weekend w Delft? :naughty: Tygrys co Ty o tym myslisz? :>

Moge przyjechac golfem MK3? :decayed:

Mam wolne w Ndz/Pn/Wt/Sr

Opublikowano

Kto chetny na spota w nastepny weekend w Delft? :naughty: Tygrys co Ty o tym myslisz? :>

Moge przyjechac golfem MK3? :decayed:

Mam wolne w Ndz/Pn/Wt/Sr

golfem?? no nie bardzo :tongue4:

a w sobote nie mozesz?

Opublikowano

No way- pracuje- a po pracy to niy mom lustu

Opublikowano

ale się dziś na mnie uwzięli... 2x bitte volgen :blink:

Opublikowano

....moze sie im podobasz? :decayed:

Opublikowano

Jeszcze troche i bedzie za***ista miejscowka na grilla :naughty::kox:

Opublikowano

Sie ma :kox:. No więc jak z tym spotem na Delft, jest czy nie ? :mysli:

Bo nie wiem jak sobie planować weekend :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka mimo że mam A3 może ktoś jest chętny na spocika w okolicach Amsterdamu np Schiphol'u? :>

Opublikowano

no wkoncu ktos tu cos napisal :good:

Siemka mimo że mam A3 może ktoś jest chętny na spocika w okolicach Amsterdamu np Schiphol'u? :>

a co bys powiedzial na spota w sobote w okolicach Rotterdamu?
Opublikowano

No czemu nie można by coś pomyśleć. Zgrać jakąś większą ekipę i się spotkać :D

Opublikowano

Siema jestem za tylko gdzie i kiedy :>

Opublikowano

O ktorej w Sobote ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.