Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Ziemii Holenderskiej!


andynl

Rekomendowane odpowiedzi

mi godzina pasuje...ale norka ja i tak najpierw do ciebie podjade pojedziemy razem bo ja nie mam navi i niebede adresu szukał a tak to pojade za tobą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi godzina pasuje...ale norka ja i tak najpierw do ciebie podjade pojedziemy razem bo ja nie mam navi i niebede adresu szukał a tak to pojade za tobą :wink4:

spoko :wink4: SoMeS tez pojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej norka nie wydaje ci sie że okaze sie ze bedzie nas 3 tylko?heheheh aha i jeszcze mech15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: no to podziękował za spota :notworthy: mech nie zapomnij wrzucic tego linka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, zaraz go znajdę[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 12:08_________________________________________________

lucas nagrywał :) wie ktoś może gdzie można wyszukać w necie cały odcinek 1362 ?

http://nawspolnej.plejada.pl/3994,wideo,,,,,odcinki_detal.html[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 23:16_________________________________________________link do ściągnięcia

http://direct.nopremium.pl/a45607a8278c7280ebb8a2c61f5906/306eafbd555065560e6694cc65ff93/NaWspolnej1362.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, nie trzeba się logować, zaznacz cały link który wkleiłem, skopiuj go do przeglądarki i wchodzisz na ten adres, na stronce klikasz slow download, odczekujesz ileś tam sekund (jest licznik), potem download now i już się ściąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laki ogarnąłeś wideo?

Jest ktoś może z okolić antwerpii z vagiem i chętny do pomocy? :) Potrzebuję podpiąć się pod swoje auto.

co ci się dzieje z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się air bag i mam problem chyba ze skrzynią biegów. Pisze chyba bo jeszcze nikt tego nie zdiagnozował. Coś jakby huczenie łożyska w kole ale to na pewno nie łożysko. No i ogólnie zobaczyć jakie błędy wyskoczą i logi zrobić. Mam kabel ale coś nie chce współpracować z autem :kwasny:

ps. Albo może ktoś zna dobrego mechanika w antwerpii albo okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech....widziałem to video heheh...no to sie chłopak pokazał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z Antwerpii? Miał bym parę pytań odnośnie sklepów itp. Nie wiem gdzie mogę zakupić np. glinkę do glinkowania samochodu i olej Motul.

Będziesz miał problem znaleźć Motul .... :mysli: w Belgi króluje olej Castrol ponieważ w Antwerpii jest rozlewnia... :naughty:

Przynajmniej ja miałem taki problem w Brukseli więc zapodałem sobie Valvoline i jestem bardzo zadowolony :good: :good: :good:

moim zdaniem nie ma między tymi olejami różnicy....

co do glinki to zobacz tu (www.auto5.be) i pamiętaj aby oleju filtrów nie kupować u czarnuchów .... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valvoline? a jaki dokładnie i ile dałeś?

hehe filtry kupuje właśnie w auto 5. Z tą glinką to jest problem... nie wiem jak to sie nazywa po niderlandzku :) A tłumacząc w sklepach ze to jak modelina czy plastelina to mi przynoszą wosk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...