Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Spadek mocy - proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam co to może być, zaczęło sie od nieszczelności

auto przyśpiesza do 3 tys, i zaczyna sie mulić do 3,5 od 3,5 do 4 idzie od 4-4,2 muli i pow 4,2 idzie. Po takiej operacji tryb awaryjny

Opublikowano

przytkane przewody olejem ? u mnie podobny objaw był :confused4:

po co powyżej 4,2 ciągnąć..

Opublikowano
  • Autor

przytkane przewody olejem ? u mnie podobny objaw był :confused4:

po co powyżej 4,2 ciągnąć..

które przewody??

Opublikowano

ymm żebym babola nie strzelił

u mnie te chyba co do gruchy idą były przytkane.. (w każdym razie jakieś od turbo :))

Opublikowano

zacinajaca sie VTG. wrzuc logi.

Opublikowano
  • Autor

zacinajaca sie VTG. wrzuc logi.

tez na to stawiam[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________których grup logi mm zrobić 11 wystarczy?

Opublikowano

wystarczy 003, 10, 11.

plus do tego mozesz sprawdzic reka czy vtg rusza sie czy nie, zlap za sztange i poruszaj, jak czuc opor to masz odpowiedz...

Opublikowano
  • Autor

dodam to tego ze max to 110 i awaryjny. Zaraz jade robić logi i dam znac co i jak[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:14_________________________________________________turbo do czyszczenia, przeładowanie, dobrze widze?

a4a.jpg

Opublikowano

totalnie zasyfione VTG... im szybciej wyrwiesz turbine tym lepiej....

Opublikowano
  • Autor

totalnie zasyfione VTG... im szybciej wyrwiesz turbine tym lepiej....

w sensie wyczyszcze?

Opublikowano

co sieczka,az niemozliwe. wez reka sprobuj na sile ruszyc sztange od gruszki z gory. ona w ogole sie rusza? przeladowanie po calosci. rob szybko puki jeszcze jest co robic,bo zaraz napiszesz gdzie naprawic turbo...

Opublikowano
  • Autor

co sieczka,az niemozliwe. wez reka sprobuj na sile ruszyc sztange od gruszki z gory. ona w ogole sie rusza? przeladowanie po calosci. rob szybko puki jeszcze jest co robic,bo zaraz napiszesz gdzie naprawic turbo...

aż tak, źle, jutro jeszcze zrobie kurs do roboty 30 km i czyszcze

Opublikowano

spojrz na kolumne po lewej i na kolumne po prawej, powinienes miec cisnienie 1,95bara, a Ty masz...bog wie ile, granica odczytu czujnika doladowania konczy sie na 2,5bar... . nie panikuj tylko czysc:) opisow jest duzo, za duzego problemu nie ma: )

Opublikowano
  • Autor

spojrz na kolumne po lewej i na kolumne po prawej, powinienes miec cisnienie 1,95bara, a Ty masz...bog wie ile, granica odczytu czujnika doladowania konczy sie na 2,5bar... . nie panikuj tylko czysc:) opisow jest duzo, za duzego problemu nie ma: )

jutro po robocie wyczyszcze, z tego co widze to do 1900 obrotów jak pojade to bedzie si nie? PS. cieżko było te śruby od kolektora wykręcic?

Opublikowano

Ja za pierwszym razem jak czyściłem turbo to musiałem wyciągać turbinę razem z katalizatorem i kolektorem wydechowym bo nie było opcji odkręcenia. Dopiero imadło o kątówka. Największy problem było wyjąć turbinę wraz z katalizatorem i kolektorem szkoda gadać :wallbash:. Ale jak powymieniałem wszystkie śruby i nakrętki plus smar aluminiowy za drugim razem mogłem palcami odkręcać śruby. Powodzenia :good: bo faktycznie twoje logi nieciekawie wyglądają.

Opublikowano

ja wyciagalem pierwszy raz i poszly wszystkie sruby, nie odkrecalem kolektora, tym bardziej katalizatora. choc nie powiem, problem mialem z rozdzieleniem połówek. dopiero palnik pomogl.

Opublikowano
  • Autor

zabrałem sie za odkręcanie i sie okazało ze musze złożyć spowrotem bo do roboty nie bede miał czym jechać, strasznie sie meczyłem z 1 śrubą od siatki ale przecinakiem poszła, wydaje mis ie że bede musiał kolektor wydechowy sciągać, bo nie mogłem niczym dojsć do tych 2 śrub co łączy turbo z kolektorem wydechowym, fusse jakim sposobem to odkręciłeś, jakie klucze???

Opublikowano

hmm nic nie kombinowalem,moze jedynie oczkowy troche wygiety. jedynie klucz jaki spilowalem to byl klucz potrzebny do odkrecenia doplywu oleju.do jedej srubki pamietam byl ciezki dostep(ta przy wyjsciu na rurke egr) ale po trochu i sie odkrecil. do odkrecenia sruby trzymajaca lape do turbo(od spodu) uzylem dlugiego srubokreta plaskiego z zalozona koncowka-nasadka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.