Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biale Audi A4 2004r 1.8 turbo Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem z Zielonej Góry i jestem tu nowy :> ,posiadam a4 2004 rok pierwsza rejestracja maj 2005 oryginalny przebieg 70tysiecy.

Silnik 1.8 turbo 180koni ale nie potrafie ustalic jego

Ponizej troche z wyposazenia :

Bixenon

Czarna Skóra

Zestaw Bose chyba 9 glosnikow +subwoofer+radio ze zmieniarka na 6 cd

Pelna elektryka

Tempomat

12 poduszek

Climatronic dwustrefowy

Skrzynia automat Tiptronic

i wiele innych ,wymieniam te ktore pamietam :)

Niewiem tylko jak sprawdzic ten prefix moze ktos mi powie ;>??

ponizej dodaje foto ,sorry za slaba jakosc

06032010359.jpg

06032010360.jpg

06032010361.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna, kolor zacny :).

12 poduszek.... chyba nie :wink4:

Opublikowano

biały :cool1:

daj jakieś lepsze foto :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a jak okreslic numer silnika bo zaden z numerow tam gdzie wybiera sie prefix nie pasuje do tego co mam w numerze VIN

Opublikowano

Zdjęć już chyba gorszych nie mogłeś dać. Nic nie widać.

BTW w B6 nie było 180KM wersji. Były tylko 150, 163, 170 i 190.

Aha to wersja USA czy EU?

Opublikowano
  • Autor

BTW w B6 nie było 180KM wersji. Były tylko 150, 163, 170 i 190.

Aha to wersja USA czy EU?

Co do tego czy to wersja Usa czy Eu sam niewiem znajomy znawca audi twierdzi ze to model z Usa ale zakupiony byl w salonie w niemczech wiec nie wiem.Jestem drugim wlascicielem , z numeru vin wynika ze jest wyprodukowany w niemczech wiec to sie robi coraz bardziej skomplikowane a i w dowodzie sa 132kW a to dokladnie 180km.

Moze ktos z was pomoze rozwiazac mi ta zagadke? Rownierz i zaden z prefixow nie pasowal do mojego modelu

prosze o pomoc

Opublikowano

Może to szczepan? :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________BTW

Mi się marzy biała quattro w sedanie :)

Opublikowano

Podaj VIN to się sprawdzi czy USA. Ma numer VIN za szybą i locker zamka po stronie pasażera? Jeśli tak to USA.

Opublikowano
  • Autor

Vin za szyba ma ale niema lockera od strony pasazera . podam lepiej vin WAULC58E64A267965 :>

Opublikowano

Wersja USA, znalazło VIN w systemie Carfax.

Opublikowano
  • Autor

acha no to jedna rzecz wiem no a w takim razie ile to ma ps i jaki jest tu silnik ? tzn chodzi mi o numer tak jak u ciebie np AMB

Opublikowano

Silnik ma 170KM w serii. Kod AMB. Skrzynia to 5-biegowy tiptronic ZF5HP19FLA.

Klapę widzę masz zmienioną na EU, więc mógł być jakiś dzwon. Wstaw lepsze foty.

W carfaxie też jest napisane, że nie ma żadnych informacji o historii samochodu. W przypadku mojego jest tego trochę.

Opublikowano
  • Autor

Wersja od poczatku byla taka ze auto zostalo sprowadzone z USA do salonu audi w niemczech , tam przerobiona klapa na europe itp. dlatego tez produkcja jest 2004 a pierwsza rejestracja dopiero maj 2005.

Opublikowano

Kto Ci opowiedział taką historię? Zmieniali klapę w salonie? Niby po co?

Idąc dalej musieliby zmienić również licznik. Widzę, że lampy masz EU.

W ogóle 2004r powinien mieć antenkę rekin na dachu.

Opublikowano
  • Autor

Nie twierdze ze w salonie to zrobili tylko ze kupiona byla w salonie w niemczech a jesli pochodzi z usa to tam byla sciagnieta i przerobiona na eu licznik tez jest w km a nie w milach

Opublikowano

oj widzę konkurencja na forum się pojawiła :cool1: chipa robię, stajemy na kreskę i zobaczymy, który białas lepszy :naughty: żarcik oczywiście :wink4:

autko zacne, skóra, tempomat, pakiet podświetlenia :naughty:

Dopisz tam sobie z wyposażenia pakiet podświetlenia i zmień ilość poduszek na 6 :tongue4:

Jedyne co na razie widzę to, że zmieniłbym barwę ksenonu na 4300 :)

P.S

wmontowałeś sobie ledowe oświetlenie tablicy rejestracyjnej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.