Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Kąt wtrysku


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki wielkie w sobote ruszam do akcji :hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________witam

Panowie dzieki waszym poradom dzis zabralem sie ten kat wtrysku

Program_Manager_2010_11_20_13_51_22.jpg

Program_Manager_2010_11_20_13_52_16.jpgjutro rano zobacze jak teraz odpala i napisze WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam zwiekszys tą dawke paliwa??????? a gdzie to widać???[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:40_________________________________________________z tą dawką pobawię sie jutro ale mam jeszcze pytanie poniewz dzis jechalem autem i przy dodawaniu gazu auto dymi na bialo :shocked: :shocked: co to moze być czy coś zchrzanilem z tym kątem????? aha czyścilem wczoraj tez n75 i te węzyki dochodzące do niego bo np wezyk czarny byl zalany calkowicie olejem i w n75 tez troche tego bylo (auto jedzie max 140) to moze po tym czyszczeniu co????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to ciekwe czy ustawilem dobrze ten kąt wtrysku jesli na niedogrznym silniku robilem zaraz lece sprawdzic [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 15:29_________________________________________________ok jeszcze raz zagrzalem i sprawdzilem a co do dymienia wyplulo mi wezyk ktory idzie z n75 wyplulo mi go z tej gumowej rury i nie dokrecilem opaski na rurze od intercolera :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: moj bląd teraz nie dymi az tak

Program_Manager_2010_11_21_15_36_45.jpg

Program_Manager_2010_11_21_15_37_43.jpg

Program_Manager_2010_11_21_15_43_44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...